Aktualnie czytasz:
Najmłodszy motocyklista na świecie? Timur Kuleszow pierw jeździł, potem zaczął mówić
3

Zaczął jeździć wcześniej, niż mówić - mówi Wiktoria Kuleszowa, matka Timura. Trzylatek ma już kolekcję medali oraz wpis w Księdze Rekordów Ukrainy. Jest najmłodszym riderem w swoim kraju, a być może także na świecie. Ma też swojego supersporta i crossa.

W domu bawi się tak, jak wszystkie dzieci - zabawkami. Ale na dworze jeździ na... motocyklu. Timur Kuleszow ma tylko trzy lata, ale ciekawi go zupełnie niedziecięce hobby. Dzięki niemu chłopiec trafił do Księgi Rekordów Ukrainy, jako najmłodszy rowerzysta i motocyklista w kraju. Mały rekordzista ma w domu szeroki wachlarz medali.

Ma także profesjonalny strój motocyklowy, którym zawstydzi wielu motocyklistów. Jedyny problem to buty, które są o trzy rozmiary za duże. Nie ma mniejszych - opowiada Oleksandr Kuleszow, ojciec małego rajdowca.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Timur Kuleszow jeździ na jednośladach od drugiego roku życia. A ty?

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%