Aktualnie czytasz:
Najmłodszy motocyklista na świecie? Timur Kuleszow pierw jeździł, potem zaczął mówić
3

Zaczął jeździć wcześniej, niż mówić – mówi Wiktoria Kuleszowa, matka Timura. Trzylatek ma już kolekcję medali oraz wpis w Księdze Rekordów Ukrainy. Jest najmłodszym riderem w swoim kraju, a być może także na świecie. Ma też swojego supersporta i crossa.

W domu bawi się tak, jak wszystkie dzieci – zabawkami. Ale na dworze jeździ na… motocyklu. Timur Kuleszow ma tylko trzy lata, ale ciekawi go zupełnie niedziecięce hobby. Dzięki niemu chłopiec trafił do Księgi Rekordów Ukrainy, jako najmłodszy rowerzysta i motocyklista w kraju. Mały rekordzista ma w domu szeroki wachlarz medali.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Ma także profesjonalny strój motocyklowy, którym zawstydzi wielu motocyklistów. Jedyny problem to buty, które są o trzy rozmiary za duże. Nie ma mniejszych – opowiada Oleksandr Kuleszow, ojciec małego rajdowca.

Timur Kuleszow jeździ na jednośladach od drugiego roku życia. A ty?

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%