Aktualnie czytasz:
Najmłodszy motocyklista na świecie? Timur Kuleszow pierw jeździł, potem zaczął mówić
3

Zaczął jeździć wcześniej, niż mówić – mówi Wiktoria Kuleszowa, matka Timura. Trzylatek ma już kolekcję medali oraz wpis w Księdze Rekordów Ukrainy. Jest najmłodszym riderem w swoim kraju, a być może także na świecie. Ma też swojego supersporta i crossa.

W domu bawi się tak, jak wszystkie dzieci – zabawkami. Ale na dworze jeździ na… motocyklu. Timur Kuleszow ma tylko trzy lata, ale ciekawi go zupełnie niedziecięce hobby. Dzięki niemu chłopiec trafił do Księgi Rekordów Ukrainy, jako najmłodszy rowerzysta i motocyklista w kraju. Mały rekordzista ma w domu szeroki wachlarz medali.

Ma także profesjonalny strój motocyklowy, którym zawstydzi wielu motocyklistów. Jedyny problem to buty, które są o trzy rozmiary za duże. Nie ma mniejszych – opowiada Oleksandr Kuleszow, ojciec małego rajdowca.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Timur Kuleszow jeździ na jednośladach od drugiego roku życia. A ty?

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%