Aktualnie czytasz:
Najlepszy mechanik motocyklowy w szeregach Yamahy
1

Kamil Białkowski z salonu Yamaha Moto Radom wygrał National Technician Grand Prix – polską rywalizację kadry serwisowej organizowaną w ramach światowego projektu szkoleniowego Yamaha Technical Academy (YTA). Yamaha Motor – Oddział w Polsce gratuluje zwycięzcy i trzyma kciuki za dalsze zmagania na poziomie europejskim.

Program Yamaha Technical Academy działa już na 21 europejskich rynkach. Polski oddział Yamaha Motor dołączył do niej przeszło 20 lat temu i od tej pory kolejne już pokolenia mechaników podnoszą swoje kwalifikacje i doświadczenie, by służyć właścicielom pojazdów i sprzętu Yamaha profesjonalną pomocą. Co dwa lata kadra serwisowa mierzy się w trudnej konkurencji Technician Grand Prix, walcząc o tytuł najlepszego mechanika – najpierw na poziomie krajowym, a następnie kontynentalnym i globalnym.

Reprezentantem Polski w European Grand Prix w tym roku będzie Kamil Białkowski, pracownik salonu Moto Radom, który uzyskał wynik 75%. Jak sam przyznaje, zmagania do łatwych nie należały. „Tegoroczny konkurs był trudniejszy niż poprzedni, a pytania były bardziej szczegółowe. Wydaje mi się, że gdyby nie zdobywane na co dzień doświadczenie i profesjonalne przygotowanie, to nie miał bym szans osiągnąć takiego wyniku” – skomentował sukces mechanik autoryzowanego serwisu motocykli marki Yamaha Moto Radom. Teraz Kamil szykuje się do wyjazdu do Amsterdamu, gdzie odbędzie się finał rywalizacji na europejskim szczeblu.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Jak szkolą się mechanicy Yamahy?

Znaczna część szkoleń Akademii Technicznej Yamahy może odbywać się za pośrednictwem technologii XXI wieku: nauki on-line, z wykorzystaniem zasobów Internetu. Jednak wielu przypadkach niezbędny jest bezpośredni kontakt – jak choćby w chwili wprowadzania na rynek nowego produktu Yamahy, kiedy to personel serwisowy musi poznać wszelkie zmiany i ulepszenia z odpowiednim wyprzedzeniem.

W takich sytuacjach Yamaha przesyła do krajowych trenerów komplet teoretycznych i praktycznych materiałów szkoleniowych przygotowanych w ścisłej współpracy z fabrycznymi inżynierami. Wiedza niezwłocznie dociera do każdego członka sieci Yamahy, a dzięki temu jakość wykonywanych usług zawsze idzie w parze z najwyższą jakością produktów marki Yamaha.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Akademia Techniczna Yamahy to nieustające podnoszenie umiejętności mechaników sieci serwisowej wspierane rywalizacją, ale przede wszystkim to 100% zadowolenia klienta.

Więcej na temat Akademii Technicznej Yamahy można dowiedzieć się na stronie www.yamaha-motor.pl lub u najbliższego dealera marki Yamaha.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • eugeniusz
    22 lutego 2018 at 19:59

    Jak ma dobre narzędzia to i może być najlepszy mechanik. Ja swój przydomowy warsztat wyposażam z własnej kieszeni (i tak biorę zawsze wszystko w najlepszych cenach z RG Narzędzi), ale wiadomo że profesjonalista może więcej.