Aktualnie czytasz:
Najlepszy mechanik motocyklowy w szeregach Yamahy
1

Kamil Białkowski z salonu Yamaha Moto Radom wygrał National Technician Grand Prix – polską rywalizację kadry serwisowej organizowaną w ramach światowego projektu szkoleniowego Yamaha Technical Academy (YTA). Yamaha Motor – Oddział w Polsce gratuluje zwycięzcy i trzyma kciuki za dalsze zmagania na poziomie europejskim.

Program Yamaha Technical Academy działa już na 21 europejskich rynkach. Polski oddział Yamaha Motor dołączył do niej przeszło 20 lat temu i od tej pory kolejne już pokolenia mechaników podnoszą swoje kwalifikacje i doświadczenie, by służyć właścicielom pojazdów i sprzętu Yamaha profesjonalną pomocą. Co dwa lata kadra serwisowa mierzy się w trudnej konkurencji Technician Grand Prix, walcząc o tytuł najlepszego mechanika – najpierw na poziomie krajowym, a następnie kontynentalnym i globalnym.

Reprezentantem Polski w European Grand Prix w tym roku będzie Kamil Białkowski, pracownik salonu Moto Radom, który uzyskał wynik 75%. Jak sam przyznaje, zmagania do łatwych nie należały. „Tegoroczny konkurs był trudniejszy niż poprzedni, a pytania były bardziej szczegółowe. Wydaje mi się, że gdyby nie zdobywane na co dzień doświadczenie i profesjonalne przygotowanie, to nie miał bym szans osiągnąć takiego wyniku” – skomentował sukces mechanik autoryzowanego serwisu motocykli marki Yamaha Moto Radom. Teraz Kamil szykuje się do wyjazdu do Amsterdamu, gdzie odbędzie się finał rywalizacji na europejskim szczeblu.

Jak szkolą się mechanicy Yamahy?

Znaczna część szkoleń Akademii Technicznej Yamahy może odbywać się za pośrednictwem technologii XXI wieku: nauki on-line, z wykorzystaniem zasobów Internetu. Jednak wielu przypadkach niezbędny jest bezpośredni kontakt – jak choćby w chwili wprowadzania na rynek nowego produktu Yamahy, kiedy to personel serwisowy musi poznać wszelkie zmiany i ulepszenia z odpowiednim wyprzedzeniem.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

W takich sytuacjach Yamaha przesyła do krajowych trenerów komplet teoretycznych i praktycznych materiałów szkoleniowych przygotowanych w ścisłej współpracy z fabrycznymi inżynierami. Wiedza niezwłocznie dociera do każdego członka sieci Yamahy, a dzięki temu jakość wykonywanych usług zawsze idzie w parze z najwyższą jakością produktów marki Yamaha.

Akademia Techniczna Yamahy to nieustające podnoszenie umiejętności mechaników sieci serwisowej wspierane rywalizacją, ale przede wszystkim to 100% zadowolenia klienta.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Więcej na temat Akademii Technicznej Yamahy można dowiedzieć się na stronie www.yamaha-motor.pl lub u najbliższego dealera marki Yamaha.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • eugeniusz
    22 lutego 2018 at 19:59

    Jak ma dobre narzędzia to i może być najlepszy mechanik. Ja swój przydomowy warsztat wyposażam z własnej kieszeni (i tak biorę zawsze wszystko w najlepszych cenach z RG Narzędzi), ale wiadomo że profesjonalista może więcej.