“My Triumph” – innowacyjny system z Mapami Google i obsługą GoPro

Firma Triumph Motorcycles z przyjemnością potwierdza datę, od której dostępny będzie innowacyjny System Łączności 2019 „My Triumph” dla modeli Scrambler 1200 XC i XE oraz Rocket 3 R i GT.

 • Już od 16 grudnia klienci mogą u przedstawicieli handlowych firmy Triumph złożyć zamówienie na System Łączności „My Triumph” oraz zlecić montaż tego systemu w motocyklach Scrambler 1200 lub Rocket 3.
 • Na System Łączności „My Triumph” składają się:
  • Moduł łączności „My Triumph” 
  • Aktualizacja oprogramowania dla modułu łączności „My Triumph”.
  • Aktualizacja oprogramowania tablicy przyrządów TFT  
 • Cena modułu wynosić będzie 999,- (z VAT) plus koszt montażu

Podstawowe funkcje aplikacji „My Triumph” obejmują: rejestrację trasy, podsumowanie trasy po jej zakończeniu, oraz jej udostępnianie znajomym. Nawigację w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem map Google na ekranie TFT tablicy przyrządów, co możliwe jest dzięki nowemu Systemowi Łączności „My Triumph”. Monitorowanie stanu motocykla Triumph, tj. wyświetlanie najważniejszych informacji o przebiegu motocykla, średnim zużyciu paliwa i czasie/dystansie pozostałym do przeglądu, co możliwe jest dzięki nowemu Systemowi Łączności „My Triumph”.  

Nowy system łączności TFT “My Triumph”

W 2019 roku firma Triumph przedstawia zupełnie nowy układ łączności, zaprojektowany z myślą o pogłębieniu doznań z jazdy, i wypełniony definiującymi swoją klasę funkcjami. Nowy System Łączności „My Triumph” dostępny będzie już od 16 grudnia dla modeli Scrambler 1200 XC, Scrambler 1200 XE, Rocket 3 R i Rocket 3 GT. 

 • Funkcje Systemu Łączności „My Triumph”: 
  • Nowy, pierwszy na świecie zintegrowany z motocyklem układ sterowania „GoPro”,
  • Pierwszy system nawigacji firmy Triumph opracowany we współpracy z Google,
    – pierwsza partnerska współpraca Google z producentem motocykli,
  • Obsługa odtwarzacza muzyki i telefonu,
  • Nowe, definiując swoją klasę możliwości pogłębiające doznania z jazdy,
 • Intuicyjna obsługa i funkcjonalność nastawiona na potrzeby kierowcy:
  • Wszystkie funkcje obsługiwane przez nowy moduł łączności „My Triumph”,
  • Kierowca ma dostęp i możliwość korzystania z funkcji za pośrednictwem przyrządów TFT,
  • Nawigacja zakręt-po-zakręcie obsługiwana przez bezpłatną, zupełnie nową aplikację „My Triumph”, dostępną na telefony komórkowe z systemem AndroidTM i iOSTM, 
  • Celem zamontowania modułu łączności i instalacji oprogramowania należy się udać do przedstawiciela handlowego firmy Triumph,

“My Triumph” bezkonkurencyjnym rozwiązaniem

Firma Triumph przedstawia pierwszy system sterowania GoPro zintegrowany z motocyklem,
dostępny wyłącznie w firmie Triumph. Kierowca może uchwycić każdą chwilę swojej podróży podłączając kamerę GoPro do wyświetlacza TFT, na którym ma możliwość sterowania najważniejszymi funkcjami GoPro z poziomu ekranu TFT i za pomocą lewego zespołu przełączników. Na ekranie TFT wyświetlane są proste graficzne symbole, określające status kamery GoPro, w tym jej tryb roboczy, rozpoczęcie filmowania, wstrzymanie filmowania, zrobienie zdjęcia, jak również stan naładowania baterii. System jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami GoPro począwszy od modeli HERO 5 i SESSION 5.

“My Triumph” to także pierwszy system nawigacyjny „zakręt-po-zakręcie” dla motocykli Triumph, przy opracowaniu którego firma Google po raz pierwszy podjęła współpracę z producentem motocykli. Nawigację obsługuje się za pomocą modułu łączności „My Triumph”, który może zamontować nasz miejscowy przedstawiciel handlowy. 

Ta doskonała funkcja umożliwia znalezienie setek milionów miejsc i firm, oraz dodatnie nawet 21 miejsc pośrednich na trasie, uzyskując niezawodne sugestie dotyczące ich lokalizacji. Po wybraniu trasy w aplikacji „My Triumph” i rozpoczęciu podróży, na wyświetlaczu pojawiają się czytelne informacje i symbole precyzyjnie wskazujące kolejne zakręty. 

Ten wyrafinowany system nawigacyjny daje kierowcy proste i czytelne informacje, dzięki którym bez kłopotu dojedzie do celu swojej trasy.

Obsługa telefonu i odtwarzacza muzyki

Tę funkcję obsługuje moduł łączności „My Triumph”. Kierowca może sparować swój smartfon i zestaw słuchawkowy Bluetooth® z systemem łączności, uzyskując możliwość pełnego i intuicyjnego sterowania tymi urządzeniami podczas jazdy.

Lewy zespół przełączników umożliwia wykonywanie telefonicznych połączeń wychodzących, odbieranie połączeń przychodzących i SMS-ów, oraz dokonywanie wyboru poszczególnych utworów zapisanych w pamięci odtwarzacza muzyki.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button