„My Triumph” – innowacyjny system z Mapami Google i obsługą GoPro

Firma Triumph Motorcycles z przyjemnością potwierdza datę, od której dostępny będzie innowacyjny System Łączności 2019 „My Triumph” dla modeli Scrambler 1200 XC i XE oraz Rocket 3 R i GT.

 • Już od 16 grudnia klienci mogą u przedstawicieli handlowych firmy Triumph złożyć zamówienie na System Łączności „My Triumph” oraz zlecić montaż tego systemu w motocyklach Scrambler 1200 lub Rocket 3.
 • Na System Łączności „My Triumph” składają się:
  • Moduł łączności „My Triumph” 
  • Aktualizacja oprogramowania dla modułu łączności „My Triumph”.
  • Aktualizacja oprogramowania tablicy przyrządów TFT  
 • Cena modułu wynosić będzie 999,- (z VAT) plus koszt montażu

Podstawowe funkcje aplikacji „My Triumph” obejmują: rejestrację trasy, podsumowanie trasy po jej zakończeniu, oraz jej udostępnianie znajomym. Nawigację w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem map Google na ekranie TFT tablicy przyrządów, co możliwe jest dzięki nowemu Systemowi Łączności „My Triumph”. Monitorowanie stanu motocykla Triumph, tj. wyświetlanie najważniejszych informacji o przebiegu motocykla, średnim zużyciu paliwa i czasie/dystansie pozostałym do przeglądu, co możliwe jest dzięki nowemu Systemowi Łączności „My Triumph”.  

Nowy system łączności TFT „My Triumph”

W 2019 roku firma Triumph przedstawia zupełnie nowy układ łączności, zaprojektowany z myślą o pogłębieniu doznań z jazdy, i wypełniony definiującymi swoją klasę funkcjami. Nowy System Łączności „My Triumph” dostępny będzie już od 16 grudnia dla modeli Scrambler 1200 XC, Scrambler 1200 XE, Rocket 3 R i Rocket 3 GT. 

 • Funkcje Systemu Łączności „My Triumph”: 
  • Nowy, pierwszy na świecie zintegrowany z motocyklem układ sterowania „GoPro”,
  • Pierwszy system nawigacji firmy Triumph opracowany we współpracy z Google,
    – pierwsza partnerska współpraca Google z producentem motocykli,
  • Obsługa odtwarzacza muzyki i telefonu,
  • Nowe, definiując swoją klasę możliwości pogłębiające doznania z jazdy,
 • Intuicyjna obsługa i funkcjonalność nastawiona na potrzeby kierowcy:
  • Wszystkie funkcje obsługiwane przez nowy moduł łączności „My Triumph”,
  • Kierowca ma dostęp i możliwość korzystania z funkcji za pośrednictwem przyrządów TFT,
  • Nawigacja zakręt-po-zakręcie obsługiwana przez bezpłatną, zupełnie nową aplikację „My Triumph”, dostępną na telefony komórkowe z systemem AndroidTM i iOSTM, 
  • Celem zamontowania modułu łączności i instalacji oprogramowania należy się udać do przedstawiciela handlowego firmy Triumph,

„My Triumph” bezkonkurencyjnym rozwiązaniem

Firma Triumph przedstawia pierwszy system sterowania GoPro zintegrowany z motocyklem,
dostępny wyłącznie w firmie Triumph. Kierowca może uchwycić każdą chwilę swojej podróży podłączając kamerę GoPro do wyświetlacza TFT, na którym ma możliwość sterowania najważniejszymi funkcjami GoPro z poziomu ekranu TFT i za pomocą lewego zespołu przełączników. Na ekranie TFT wyświetlane są proste graficzne symbole, określające status kamery GoPro, w tym jej tryb roboczy, rozpoczęcie filmowania, wstrzymanie filmowania, zrobienie zdjęcia, jak również stan naładowania baterii. System jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami GoPro począwszy od modeli HERO 5 i SESSION 5.

„My Triumph” to także pierwszy system nawigacyjny „zakręt-po-zakręcie” dla motocykli Triumph, przy opracowaniu którego firma Google po raz pierwszy podjęła współpracę z producentem motocykli. Nawigację obsługuje się za pomocą modułu łączności „My Triumph”, który może zamontować nasz miejscowy przedstawiciel handlowy. 

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Ta doskonała funkcja umożliwia znalezienie setek milionów miejsc i firm, oraz dodatnie nawet 21 miejsc pośrednich na trasie, uzyskując niezawodne sugestie dotyczące ich lokalizacji. Po wybraniu trasy w aplikacji „My Triumph” i rozpoczęciu podróży, na wyświetlaczu pojawiają się czytelne informacje i symbole precyzyjnie wskazujące kolejne zakręty. 

Ten wyrafinowany system nawigacyjny daje kierowcy proste i czytelne informacje, dzięki którym bez kłopotu dojedzie do celu swojej trasy.

Obsługa telefonu i odtwarzacza muzyki

Tę funkcję obsługuje moduł łączności „My Triumph”. Kierowca może sparować swój smartfon i zestaw słuchawkowy Bluetooth® z systemem łączności, uzyskując możliwość pełnego i intuicyjnego sterowania tymi urządzeniami podczas jazdy.

Lewy zespół przełączników umożliwia wykonywanie telefonicznych połączeń wychodzących, odbieranie połączeń przychodzących i SMS-ów, oraz dokonywanie wyboru poszczególnych utworów zapisanych w pamięci odtwarzacza muzyki.

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button