Aktualnie czytasz:
MV Agusta F3 XX – gdy inżynierów poniesie fantazja, a dyrektor finansowy jest na urlopie!
0

Gdy nie ma kota, myszy harcują. A gdy harcuje dział wyścigowy MV Agusta Reparto Corse efektem jest ….F3 XX. Wszystko, co możemy zrobić to usiąść i cieszyć się naturalnym niczym nie skrępowanym pięknem tego motocykla, który jako jeden z niewielu uciekł spod noża dyrektora finansowego. Czy to nie jest absolutnie cudowne?

Żeby dodać jeszcze więcej smaku, MV Agusta F3 800 XX Reparto Corse został stworzony jako motocykl do użytkowania na torze wyścigowym, więc nie będzie można się nim pochwalić na ulicy. Specyfikacja jest dosyć obszerna, ale w skrócie mamy motocykl osiągający moc 160 KM przy 13 000 obr/min i ważący zaledwie 145 kg masy (bez paliwa). W silniku znajdują się zawory tytanowe, jednostka sterująca MecTronik i całkowicie konfigurowalny pakiet oprogramowania. Motocykl wręcz ocieka karbonem. Zamiast standardowego wyświetlacza LCD zastosowano AiM MXS1.2 TFT, a SC-Project dołożył pełny układ wydechowy 3-1. Hamulce to oczywiście Brembo.

Motocykl ma już zainstalowane i podłączone potencjometry, dzięki czemu można analizować czasy okrążeń, pracę zawieszenia, przepustnicy, ciśnienia hamowania i tak dalej i tak dalej. Jeśli kochasz motocykle, lubisz jazdę na torze i masz pod ręką trochę gotówki to F3 XX jest idealnym motocyklem dla Ciebie.

MV Agusta Reparto Corse nie lubi rozmawiać o cenach, zamiast tego prosi osoby zainteresowane do skontaktowania się osobiście, ale w tym przypadku mamy oficjalną cenę MV Agusta Poland. Jeżeli chodzi o procedurę zamówienia, to jest ona prowadzona indywidualnie z klientem. 

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

  • MV Agusta F3 XX 800 Reparto Corse
  • Limited Edition – Track Use Only
  • Cena: 369.900 zł

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%