Motul Ameryka Południowa Tour 2023 – wygraj motocyklowy wyjazd do Patagonii z Marcinem Prokopem!

Tegoroczna edycja Motul Tour zawita do Ameryki Południowej, a weźmie w niej udział wyjątkowy gość

Motul Tour 2023 w Ameryce Południowej!
  • Wystarczy spełnić 4 proste kroki, aby wziąć udział w konkursie
  • Tegoroczni zwycięzcy będą przemierzać najpiękniejsze drogi Ameryki Południowej, aby dotrzeć do Patagonii
  • Wyjątkowym gościem tegorocznego wyjazdu będzie Marcin Prokop

Konkurs organizowany przez firmę Motul to z pewnością jednym z tych, który każdy motocyklista chciałby wygrać. Wystarczy tylko przyjrzeć się poprzednim edycjom, obejrzeć kilka filmików krążących po Internecie, aby automatycznie zapragnąć stać się jednym z uczestników. Jakie warunki należy spełnić, aby wybrać się w grudniu do Patagonii?

Motul Tour organizowany jest przez firmę Motul już po raz 5. Kolejny raz pojawia się możliwość ekstremalnie dalekiego wyjazdu i posmakowania świata, innych kultur i tradycji, a wszystko odbywa się oczywiście z siodła motocykla. Za nami już 4 edycje, w których udział wzięli zwyczajni motocykliści, którzy w wyjątkowy i kreatywny sposób wyrazili swój motocyklizm. Nie trać dłużej czasu – przeczytaj poniższą garść informacji, a następnie warunki, które należy spełnić, aby wziąć udział w wyjeździe do Ameryki Południowej.

Historia Motul Tour

Edycja 2018 – Niezapomniana wyprawa po RPA! Najpiękniejsze zakątki Kapsztadu, uroki południowoafrykańskich winnic i majestatyczny Przylądek Dobrej Nadziei w zaledwie 6 dni!

Edycja 2019 – Motul Tour 2019 to podróż po krainie westernów! Cztery stany, blisko 2 tys. kilometrów w drodze, fascynująca kultura pogranicza. Prawdziwa przygoda życia w Ameryce!

Edycja 2020 – Motul Tour 2020 to podróż po górskich szlakach Kirgistanu. Adrenalina i spartańskie warunki na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior.

Edycja 2022 – Motowyprawa przez fascynującą Ziemię Wikingów aż na Nordkapp. Dziewicza przyroda, surowe krajobrazy fiordów i bezkresne pustkowia Laponii – tak smakuje wolność w północnym stylu!

Edycja 2023

5. edycja konkursu organizowanego przez Motul trwa, a główne nagrody są niezwykłe – w tym roku zwycięzcy będą przemierzać na motocyklach Amerykę Południową, aby dotrzeć do Patagonii przez malownicze tereny Chile i Argentyny, poznając przy tym niesamowite kultury pełne śpiewu, tańca, wina i zamiłowania do przygód. Wyjątkowym gościem, który podczas tegorocznej wyprawy będzie jechał ze wszystkimi uczestnikami będzie Marcin Prokop, polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, który jest również czynnym motocyklistą. Wraz ze swoim bratem przemierzył już na dwóch kołach Bałkany, a historię tego wyjazdu możecie obejrzeć na platformie YouTube. PSSST! W Ameryce Południowej nie zabraknie także waszych ulubionych dziennikarzy portalu jednoslad.pl!

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie trzeba spełnić kilka podstawowych kroków, które niejako każdy motocyklista wykonuje przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Podstawą jest zakupienie oleju silnikowego 300V, 7100 lub 5100 w opakowaniu 4 L. Następnie robimy wyjątkową fotkę, a za pomocą kodu kreskowego rejestrujemy Sieną stronie internetowej. Następnie nakręcamy film, w którym pokażemy, dlaczego to właśnie my powinniśmy pojechać do Ameryki Południowej. Tak prezentują się 4 kroki:

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

1. Kup produkt

W okresie od 20.03.2023 do 27.08.2023 kup olej Motul serii 300V, 7100 lub 5100 w opakowaniu 4 L. Odbierz/zachowaj unikalny kod, dowód zakupu i opakowanie.

2. Zrób zdjęcie

Pokaż na zdjęciu, co dla Ciebie znaczy „Moje miejsce motocyklowe”. Użyj wyobraźni – liczy się sposób pokazania emocji, walory artystyczne i kreatywność.

3. Zarejestruj się w konkursie

Wypełnij formularz i zgłoś zdjęcie. Jeśli będziesz jednym z pierwszych 500 uczestników, otrzymasz t-shirt Motul z logo MOTUL Ameryka Płd. TOUR. Walczysz też o nagrodę tygodnia – plecak motocyklowy Motul wypełniony gadżetami motocyklowymi.

4. Graj o nagrodę główną!

Nakręć autorski filmik, w którym zaprezentujesz 5 cech, dzięki którym poradzisz sobie na wyprawie do Patagonii. Postaw na oryginalność i estetykę wykonania i wywalcz 1 z 3 miejsc w wyprawie motocyklowej Motul!

Mam wrażenie, że prościej się już nie da. Każdy motocyklista wraz z nowym sezonem wymienia olej w swoim motocyklu, a telefony pękają w szwach od ogromnej liczby zdjęć. 2 podpunkty mamy już zatem spełnione, a sama rejestracja zakupionego produktu zajmie nam nie więcej niż kilka chwil. Pozostało tylko nakręcić film i czekać na oficjalne wyniki. Może to właśnie ty, drogi czytelniku, już w grudniu wraz z ekipą Motul, dziennikarzami i Marcinem Prokopem przemierzysz najwspanialsze drogi Ameryki Południowej? Tego ci właśnie życzę!

Wszystkie informacje, regulamin oraz zgłoszenia dostępne są na stronie WWW.MOTULTOUR.PL.

Jeżeli jeszcze macie dylemat, chociaż wszystkie wasze wątpliwości powinny być już rozwiane, to koniecznie sprawdźcie video z poprzedniej edycji. Dalej na północ się już nie dało. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button