Motocykle Romet 2019 i Bajaj 2019. Najciekawsze propozycje 

Motocyklowa oferta Rometa i Bajaj świetnie się uzupełniają jeśli chodzi o pojemność i ceny, zapełniając większość luk w popularnych segmentach rynku. 

W tym roku Romet może bez oszałamiających nowości, ale nadal z bogatą ofertą – zwłaszcza gdy mówimy o motocyklach 125. Tutaj wybór segmentów funkcjonalnych jest bardzo szeroki: od typowych, niedrogich motocykli miejskich takich jak K 125Fi, przez popularne cruisery RCR125 i Soft Cruiser 125, po motocykle typu adventure jak ADV 125. 

Motocykle Romet 2019 

W zeszłym roku Romet dość dotkliwe odczuł spadki na rynku motocykli klasy 125. Jednak polska marka nie przestaje oferować w tym segmencie ciekawych jednośladów, uzupełniając swoją ofertę o motocykle hinduskiego Bajaj oraz autorską markę RMT. Ofertę Rometa 2019 jeśli chodzi o 125-ki na nasze oko otwiera lubiana przez redakcję Pony mini 125, którą mieliśmy okazję wielokrotnie testować w zeszłym roku. Ten mały sprzęt nostalgicznie przenosi nas w czasy „motorynki”, oczywiście w nowocześniejszym wydaniu.

Dobrą propozycją do miasta może być ZK 125FX. Niewielki naked bike w cenie 6000 zł w sam raz sprawdzi się jako pojazd do dojazdów do pracy. Zresztą, dojazdy do pracy to część tegorocznej kampanii „Nie stój w korkach”, z której wideo możecie oglądnąć powyżej.

Z jaką 125-ką nie będziecie stali w korkach? Może z modelem enduro CRS 125Fi lub jego bardziej turystyczną wersją ADV 125, seryjnie wyposażoną w kufry. Dla fanów cruiserów dwucylindrowy, ultra-popularny model RCR 125. 

Motocykle Bajaj 2019

Oferta Bajaj jest świetną kontynuacją. Dla motocyklistów, którzy chcą wyjść poza „125” świetnym rozwiązaniem do miasta może być Pulsar 200. Motocykl ten dostępny jest w dwóch wersjach – NS 200 i RS 200. Ta druga posiada futurystyczną, sportową owiewkę. Sprzęty dzielą posiadającą trzy świece na cylinder jednostkę napędową generująca 23 KM i 18 Nm. Do tego chłodzenie cieczą i 6-stopniowa skrzynia biegów. RS-em, który posiada dobrą ochronę przed wiatrem, spokojnie można wybrać się na wycieczkę poza miasto.

A jak jesteśmy przy wycieczkach to oczywiście flagowym modelem Bajaj jest Dominar 400. Ten zyskujący na popularności model nadal kusi ceną. 15 000 zł za świetnie wyglądający, pełnoprawny motocykl na kategorię A2 to rewelacyjna oferta.

Więcej na temat nowych motocykli Romet 2019 i motocykli Bajaj 2019 znajdziecie na stronach producentów.

Fot: Tomasz Parzychowski

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. ROMET i dostępność części jak za PRL . Skusiłem się pozytywnymi opiniami o Z ONE R . Pojazd całkiem fajny ,ale przez brak części jednorazowy . Przed zakupem spróbujcie kupić jakiś plastik . Bezpiecznego sezonu !!!!!! Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button