Motocykle i motorowery Rieju 2020: Nowe modele i zmiana importera

Rieju to marka jednośladów, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba . Choć jest to stosunkowo niewielka europejska fabryka, to produkowane w Hiszpanii od ponad 75 lat motocykle i motorowery dały się poznać głównie od bardzo dobrej strony. Jak wygląda obecna oferta producenta i czy motocykle Rieju dostępne są w Polsce?

Od dłuższego czasu można zauważyć, że Rieju naprawdę prężnie się rozwija. Oferta pojazdów jest coraz ciekawsza, a o jakości produktów świadczy chociażby fakt, że motocykle i skutery Rieju służą na co dzień w hiszpańskiej policji.

W Polsce sytuacja marki także ma się coraz lepiej, bo Rieju trafiło do oferty importerskiej krakowskiej firmy Moto-Trip, która zdaje się wiedzieć jak odpowiednio zaopiekować się hiszpańskimi produktami na naszym rynku.

Obecnie w ofercie dostępnej w Polsce znajduje się aż 16 odmian pojazdów, w  tym 9 w kategorii 125 oraz 7 motorowerów, a niektóre z nich napędzane są silnikami produkowanymi przez Yamahę oraz Minarelli. Wśród nich nie zabrakło sztandarowych dla Hiszpanów maszyn enduro oraz supermoto w różnych wersjach specyfikacji. Są także nowoczesne funbike`i, motocykle i motorowery sportowe oraz stylowy pojazd w klimacie a`la vintage. Maszyny Rieju to nowoczesne i dobrze wyposażone konstrukcje, którym zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej. Co ważne, importer daje 24 miesiące gwarancji na wszystkie oferowane jednoślady bez limitu kilometrów. Nic, tylko wsiadać i jechać.

Więcej informacji o ofercie hiszpańskiego Rieju znajdziesz na www.riejumoto.pl, a także na polskim fanpage`u marki.

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button