Motocykle BMW z rocznika 2020 w akcji promocyjnej. Korzystaj, póki jeszcze są dostępne!

Teraz przy zakupie motocykla BMW z rocznika 2020 możesz zgarnąć rabat w wysokości nawet 6000 zł

W skrócie
  • Skorzystaj z wyprzedaży motocykli i skuterów BMW z rocznika 2020 i ciesz się nowym jednośladem taniej i od zaraz
  • Przy zakupie pojazdu BMW objętego promocją możesz skorzystać z systemu finansowania BMW 3asy Ride

Wiosna już za chwilę, a motocykle BMW aż proszą się by sprawić by tegoroczny sezon okazał się tym niezapomnianym. Zwłaszcza, że ceny motocykli BMW z rocznika 2020 są teraz niższe nawet o 6 tysięcy zł, a same pojazdy dostępne od ręki.

Z gotowymi do odbioru motocyklami BMW z rocznika 2020 nie musisz czekać na swój motocykl, bo to Twój motocykl czeka na Ciebie, w dodatku w promocyjnej cenie.

Wszystko za sprawą akcji promocyjnej BMW Motorrad Polska,  którą objęte są modele motocykli BMW i skuterów BMW z rocznika 2020. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy wejść na stronę BMW 2020 Stock i wybrać interesujący Cię model motocykla, lub skutera objęty promocją. Następnie wypełniasz krótki formularz, wybierając jednocześnie preferowanego dealera, a resztą zajmuje się już BMW Motorrad Polska. Strona pokazuje tylko przykładowe wersje promocji, więc jeśli wśród wyświetlonych ofert nie ma interesującego Cię modelu, to nic straconego. Wystarczy skontaktować się z wybranym dealerem, by otrzymać szczegółowe informacje na temat promocji na konkretny model.

Motocykle BMW z rocznika 2020 w promocyjnej ofercie

Dzięki tej akcji możesz przykładowo wybrać nowy skuter C 400 GT i cieszyć się rabatem 2500 zł. Interesują Cię motocykle? To świetnie się składa, bo modele F 900 R, F 900 XR oraz S 1000 XR dostępne są w tej promocji z rabatem 5000 zł, a super-sportowe BMW S 1000 RR możesz dzięki temu kupić za kwotę pomniejszoną o 6000 zł. To tylko kilka przykładów, bo ofertą objęte są niemal wszystkie modele jednośladów BMW. Co ważne, na uwzględnione w promocji motocykle nie musisz czekać, bo dostępne są od ręki w sieci dealerskiej BMW Motorrad Polska.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Garaż BMW: tu znajdziesz swój nowy motocykl

Kolejnym atutem jest fakt, że wszystkie wymienione motocykle są objęte wygodnym programem finansowania BMW 3asy Ride. Ilość pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona.

Więcej szczegółów dotyczących zakupu bieżących i zeszłorocznych modeli motocykli BMW znajdziesz na stronie www.bmw-motorrad.pl oraz u najbliższego dealera.

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button