BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Garaż BMW: tu znajdziesz swój nowy motocykl
0

Szukasz nowego lub pewnego używanego motocykla? Zajrzyj koniecznie do garażu BMW i zapoznaj się z aktualną ofertą motocykli i skuterów BMW dostępnych od ręki.

Garaż BMW, to miejsce, w którym każdy fan jednośladów znajdzie pojazd dla siebie. To autorski i zarazem pierwszy w Polsce portal tego typu, który został stworzony przez BMW Motorrad. Dzięki tej platformie, w jednym miejscu możesz zapoznać się z pełną ofertą wszystkich nowych motocykli BMW dostępnych obecnie na polskim rynku. Dzięki temu nie musisz czekać na sprowadzenie zamówionej sztuki z fabryki. Twój motocykl już czeka na ciebie na terenie kraju, a formalności związane z rejestracją, finansowaniem oraz transportem to kwestia dosłownie chwili.

Garaż BMW to jednak nie tylko nowe motocykle, to także całkiem bogata oferta używanych motocykli BMW, wśród których nie brakuje maszyn z nikłym przebiegiem oraz w stanie bliskim zupełnie nowych sztuk. Co ważne, motocykle pochodzą z krajowej dystrybucji, z pełną historią. Często są to maszyny demonstracyjne, lub pozostawione w rozliczeniu w ramach programu 3asy Ride.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

A jeśli już jesteśmy przy programach finansowania, to warto wspomnieć, że na wszystkie widniejące na stronie garazbmw.pl jednoślady dostępna jest możliwość objęcia pojazdu właśnie takim programem. Wysokość miesięcznej raty, ich ilość oraz wysokość opłaty wstępnej możesz ustalić korzystając z kalkulatora online dostępnego na stronie z ofertą danego motocykla. Wybierając wewnętrzne finansowanie BMW masz pewność najlepszych warunków, bo wszystko załatwiasz w jednym miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Warto zajrzeć do garażu BMW nie tylko z ciekawości. Można w ten sposób zarówno zorientować się w dostępności nowych jednośladów na polskim rynku, a także upolować używaną sztukę w świetnym stanie, w zdecydowanej większości przypadków ciągle na gwarancji producenta.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%