Garaż BMW: tu znajdziesz swój nowy motocykl

Szukasz nowego lub pewnego używanego motocykla? Zajrzyj koniecznie do garażu BMW i zapoznaj się z aktualną ofertą motocykli i skuterów BMW dostępnych od ręki.

Garaż BMW, to miejsce, w którym każdy fan jednośladów znajdzie pojazd dla siebie. To autorski i zarazem pierwszy w Polsce portal tego typu, który został stworzony przez BMW Motorrad. Dzięki tej platformie, w jednym miejscu możesz zapoznać się z pełną ofertą wszystkich nowych motocykli BMW dostępnych obecnie na polskim rynku. Dzięki temu nie musisz czekać na sprowadzenie zamówionej sztuki z fabryki. Twój motocykl już czeka na ciebie na terenie kraju, a formalności związane z rejestracją, finansowaniem oraz transportem to kwestia dosłownie chwili.

Garaż BMW to jednak nie tylko nowe motocykle, to także całkiem bogata oferta używanych motocykli BMW, wśród których nie brakuje maszyn z nikłym przebiegiem oraz w stanie bliskim zupełnie nowych sztuk. Co ważne, motocykle pochodzą z krajowej dystrybucji, z pełną historią. Często są to maszyny demonstracyjne, lub pozostawione w rozliczeniu w ramach programu 3asy Ride.

A jeśli już jesteśmy przy programach finansowania, to warto wspomnieć, że na wszystkie widniejące na stronie garazbmw.pl jednoślady dostępna jest możliwość objęcia pojazdu właśnie takim programem. Wysokość miesięcznej raty, ich ilość oraz wysokość opłaty wstępnej możesz ustalić korzystając z kalkulatora online dostępnego na stronie z ofertą danego motocykla. Wybierając wewnętrzne finansowanie BMW masz pewność najlepszych warunków, bo wszystko załatwiasz w jednym miejscu.

Warto zajrzeć do garażu BMW nie tylko z ciekawości. Można w ten sposób zarówno zorientować się w dostępności nowych jednośladów na polskim rynku, a także upolować używaną sztukę w świetnym stanie, w zdecydowanej większości przypadków ciągle na gwarancji producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button