BMW zaprasza: Nowy motocykl BMW R 1250 RT od dziś już w salonach!

Turystyczna premiera marca wśród motocykli? Zdecydowanie tak

W skrócie
  • Nowe BMW R 1250 RT w salonach dealerskich: Polska premiera modelu
  • Poznaj najnowszą odsłonę kultowego niemieckiego turystyka

Co zrobić z tak pięknie rozpoczętą sobotą? Najlepiej wykorzystać ją na poznanie nowego turystycznego okrętu spod bandery BMW. Wszystkomający R 1250 RT w najnowszej edycji zacumował właśnie w salonach dealerskich BMW Motorrad Polska.

BMW R 1250 RT to godny następca dla świętującej już bardzo bogate tradycje serii motocykli turystycznych Reise-Tourer. Nowe wcielenie motocyklowego turystyka to nie tylko dostosowanie napędu do najnowszych norm homologacyjnych. To także, a może przede wszystkim, szereg modyfikacji dotyczących ergonomii i wyposażenia, przekładających się bezpośrednio na jeszcze wyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Bmw R 1250 RT w wersji 2021 to także pierwszy seryjny motocykl wykorzystujący technikę radarową do obsługi aktywnego tempomatu. Wszystko po to, by podróż była jeszcze bardziej luksusowa i odprężająca. To co rzuca się w oczy już na dzień dobry, to nowa przednia owiewka z całkowicie przekonstruowanymi reflektorami w technologii Full-LED. Dzięki niej nowy R 1250 RT zyskał ostrego pazura i wygląda bardziej nowocześnie i dynamicznie zarazem. Diabeł jednak tkwi w szczegółach, a to właśnie tam poczyniono najwięcej zmian względem poprzedniej wersji tego modelu.

Dowiedz się więcej o BMW R 1250 RT 2021: Radar, multimedia i inne wodotryski. Ten motocykl robi wrażenie!

BMW R 1250 RT 2021

BMW R 1250 RT 2021: Premiera w polskich salonach

Dla wszystkich motocyklowych turystów mamy dziś świetną wiadomość: Nowe BMW R 1250 RT trafiło właśnie do salonów dealerskich BMW Motorrad Polska. Każdy może zapoznać się na żywo z tym jeżdżącym wycieczkowcem i dowiedzieć się więcej na temat detali jego rozbudowanej konstrukcji. My właśnie ruszamy na spotkanie z nowym RT-kiem!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button