Kymco Xciting R 500: Test Wideo

Dzisiaj przesiadka na pół litra i 40 koni mechanicznych. Bestia wywołująca ogromne emocje podczas każdorazowego przekręcenia kluczyka. Dziś w teście Skuterowo.com Xciting jako propozycja dla szukających uniwersalnego maxi skutera o sportowym zacięciu.

Piorunujące wrażenie robi wygląd. Ten skuter niczego nie udaje. Nie musi. Pierwszy kontakt zdradza jego zamiary. Ma być dynamicznie, szybko i zapierać dech w piersiach w końcu 500 ccm pojemności i 200 kilo wagi to nie przelewki. Zobacz dlaczego.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Widać, że spalanie dla nich nie jest najważniejsze :) za to moc 47KM w zupełności mi wystarczyła, to wziąłem tmax-a . Kto, co lubi. A czy ten Kymco jest rzeczywiście Xciting?

  2. Trochę dużo waży :o No,a le jestem kobietą, to moje zdanie. mam pytanie, a czy taki starszy maxi skuter a la ten Xciting mogłabym gdzieś na nowy zamienić, albo sprzedać w dobrej cenie, czy mi się to już nie opłaca?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button