Kymco, Benelli, Keeway i Rieju na Motorcycle Show 2018

Nowości Kymco, Benelli czy Keeway’a będzie można oglądać podczas targów Motorcycle Show 2018 w centrum Ptak Warsaw Expo. Impreza odbędzie się już na początku marca. 

Firma Motor-Land, wyłączny, oficjalny importer marek Kymco, Benelli, Keeway oraz Rieju w Polsce, zaprasza na targi Motorcycle Show 2018, które odbędą się w centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 2-4 marca. Oprócz dotychczasowych modeli, zaprezentujemy Państwu również kilka nowości:

Kymco na Motorcycle Show 2018

  • Kymco X-citing S 400

W skuterze zastosowano innowacyjny silnik, który jest teraz bardzo dynamiczny w pełnym zakresie obrotów. Na nowo zaprojektowano również mocowanie silnika, co pozwoliło na większą integrację silnika oraz ramy. Do tego otrzymujemy nowe przednie zawieszenie, światła led, zmodyfikowano schowek na kask i inne.

  • Nowe Kymco Agility 125

Nowa wersja tego popularnego skutera otrzymała oryginalne malowanie i została wyposażona w światła w technologii LED, układ hamulcowy CBS, a dodatkowo obniżono trochę wysokość kanapy, by poprawić komfort jazdy.

  • Kymco Like II 125i

Like II 125 formą nawiązuje do klasycznych skuterów, a jego projekt powierzony został włoskim stylistom. Skuter otrzymał nowoczesny, czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm³. To nowa wersja dobrze już znanego poprzednika.

Benelli na Motorcycle Show 2018

  • Benelli Leoncino

Piękny cafe racer, który łączy tradycję ze współczesną stylizacją i osiągami. Motocykl wyposażony został w chłodzony cieczą, dwucylindrowy silnik o pojemności 500 cm³, który generuje 47,6 KM. To ta sama, sprawdzona jednostka, która napędza starszego brata – TRK 502.

  • Benelli TRK 502X

Na targach będziecie mogli zobaczyć także bardziej uterenowioną wersję motocykla TRK 502. Charakteryzują go, między innymi, wyżej poprowadzony tłumik oraz 19-calowe, szprychowane przednie koło.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Keeway na Motorcycle Show 2018

  • Keeway K-Light 125i

Keeway przygotował maszynę w stylu cruiser, która z pewnością zwróci uwagę na drodze. Nisko poprowadzony tył, klasyczny zbiornik paliwa, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik o mocy 11 KM. Do tego tarczowe hamulce z przodu i z tyłu, które zapewnią wysoką skuteczność.

Więcej informacji: www.motor-land.com.pl
Motorcycle Show 2018: www.warsawexpo.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button