Klasyczny i nowoczesny: Nowy Barton Fighter 50 z oświetleniem w technologii LED

Nowy Barton Fighter 50 na rok 2023 z nowoczesnym oświetleniem LED

W salonach dealerskich marki Barton Motors pojawiła się najnowsza generacja znanego i lubianego modelu motoroweru Fighter 50. Znajdziecie w niej m.in. nowoczesną przednią lampę LED, którą zamknięto w klasycznej okrągłej obudowie. Barton Fighter 50 to prosty, solidny i praktyczny pojazd, który od wielu lat cieszy się uznaniem licznych zadowolonych użytkowników. Właściciele doceniają jego niezawodność, osiągniętą dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów czy podzespołów, jak i sprawdzonych rozwiązań technicznych. Jego nieskomplikowana konstrukcja zapewnia łatwą obsługę i minimalizuje ryzyko poważnych awarii podczas intensywnej eksploatacji.

Najnowsza wersja Barton Fighter 50 zyskuje na praktyczności, jak i atrakcyjności, dzięki nowoczesnej, energooszczędnej przedniej lampie LED o klasycznym, okrągłym kształcie. Ten nowatorski system oświetlenia nie tylko wprowadza motorowery Barton Motors w nową erę produkcji jednośladów, ale również zapewnia użytkownikom znacznie lepszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Dzięki technologii LED motocykliści mogą cieszyć się jaśniejszym i bardziej równomiernym oświetleniem jezdni, co jest szczególnie istotne podczas jazdy nocą lub w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pewne i sprawdzone rozwiązania

Oprócz nowej przedniej lampy LED, Barton Fighter 50 nadal zachowuje swoje charakterystyczne cechy, takie jak niezawodny czterosuwowy, jednocylindrowy silnik o pojemności 50 cm3, prostą konstrukcję nadwozia z wydajnym zawieszeniem zapewniającym stabilność, pewność jazdy czy ergonomiczne siedzenie gwarantujące kierowcy wygodę w podróżowaniu. Zainstalowana manualna skrzynia biegów nie sprawia problemów, a zastosowanie elektrycznego startera (oprócz klasycznego „kopniaka”) usprawnia bieżące użytkowanie.

Barton Fighter 50

Fighter to idealny wybór zarówno dla tych, którzy korzystają z motoroweru na co dzień, jak i dla tych, którzy cenią sobie ekologiczną alternatywę dla samochodu, ponieważ jego średnie spalanie wynosi zaledwie 1,5 litra benzyny na 100 kilometrów. Dzięki atrakcyjnej cenie 6699 zł czy wspomnianemu niskiemu zużyciu paliwa, eksploatacja tego skutera jest nie tylko przyjemna, ale też wyjątkowo łagodna dla kieszeni przyszłego nabywcy. Przy okazji przypominamy, że ten model motoroweru może zostać objęty programem przedłużonej, płatnej gwarancji o dodatkowy rok.

Unowocześnianie dostępnych modeli

Śledzenie trendów rynkowych owocuje ciągłym udoskonalaniem pojazdów dostępnych w ofercie Barton Motors, a nowy reflektor LED w Fighterze to jeden z przykładów zaangażowania marki w spełnianie nowych potrzeb i dostarczanie najwyższej jakości produktów przyszłym motocyklistom. Dla wszystkich miłośników motorowerów, którzy szukają nie tylko praktycznego środka transportu, ale także stylowego i nowoczesnego jednośladu, Barton Fighter 50 z pewnością będzie stanowił atrakcyjną opcję.  Nowa wersja Barton Fighter 50 z przednią lampą LED jest już dostępna u autoryzowanych dealerów Barton Motors, w trzech malowaniach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Barton Fighter 50
Więcej informacji o produkcie i dostępności znajdziecie u autoryzowanych dealerów Barton Motors oraz na naszej oficjalnej stronie internetowej www.barton-motors.pl

Barton Fighter 50. Dane techniczne:

Silnik: czterosuwowy, jednocylindrowy
Pojemność skokowa: 49 cm3
Chłodzenie: powietrzem
Moc maksymalna: 2,4 KM przy 8000 obr./min
Skrzynia biegów: manualna, czterostopniowa
Rozruch: elektryczny / nożny
Długość: 1930 mm
Wysokość: 1090 mm
Szerokość: 770 mm
Rozstaw osi: 1270 mm
Masa: 96 kg
Ładowność: 150 kg
Felgi przód/tył: 2.75X18 / 3.0X18
Opony przód/tył: 110/18-14 / 130/70-13
Hamulce przód/tył: tarczowy / bębnowy
Zbiornik paliwa: 10 litrów
Zużycie paliwa: 1,5 l/100km

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button