Barton Motors ogłasza wyjątkową wyprzedaż! Promocyjne ceny pojazdów z rocznika 2021.

Informacja prasowa

W skrócie
  • Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021
  • Ofertą są objęte wszystkie pojazdy z obecnego rocznika
  • Motocykle, skutery, quady i pojazdy elektryczne można teraz kupić taniej o 400 zł
  • Ilość pojazdów objętych promocją jest ograniczona do wyczerpania zapasów

Galopująca inflacja i problemy z dostawami towarów to ostatnimi czasy codzienność, także na polskim rynku. Jeżeli myśleliście, że w tym roku, jak i w poprzednich latach, na jesieni ceny nowych motocykli i skuterów będą spadały, to niestety możecie srogo się zawieść… Jednak w tej kwestii Barton Motors nie zawodzi! Oto nadeszła posezonowa promocja obejmująca wszystkie pojazdy tego producenta!

Barton Motors to marka specjalizująca się w motocyklach i skuterach pojemności 50 i 125 cm3. W ich stale poszerzającej się ofercie znajdziecie również skutery elektryczne, crossy o pojemności 300 cm3, a także pitbike’i oraz quady dla dorosłych i dzieci. Cała oferta obejmująca 39 modeli,  jest od teraz, aż do wyczerpania zapasów, dostępna w promocyjnych cenach, co może się okazać w tym dziwnym roku 2021 bardzo nietypowe…

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021.

Ogólnokrajowy trend, w obliczu szalejącej inflacji odbijającej się na wzroście cen wszystkich towarów i usług oraz niestety również paliwa, a także wciąż tlącej się pandemii, kieruje obywateli do zakupu ekonomicznych środków transportu indywidualnego. Niezależność, jaką daje posiadanie własnego ekonomicznego skutera czy motocykla małej pojemności, może więc być nieocenioną w obecnie panujących warunkach.

Włodarze marki Barton Motors dostrzegają obecną sytuację i reagują na nią w sposób przeciwny do innych marek – zamiast podwyższać, obniżając ceny swoich produktów. Przy ograniczonej dostępności tanich i dobrych jakościowo pojazdów można się spodziewać, że ich sprzęty bardziej prędzej niż później znikną z salonowych wystaw. Barton Motors, wychodząc naprzeciw naszym potrzebom zakupowym, wprowadza promocyjne ceny na wszystkie swoje pojazdy dostępne w sieci dealerskiej. Od tej chwili, aż do wyczerpania zapasów (a podobno nie są już wielkie) każdy nowy pojazd z napisem Barton na baku kosztować będzie 400 zł mniej.

Barton Motors: wyprzedaż pojazdów z rocznika 2021

Obniżka ta tyczy się także pojazdów elektrycznych, choć te baku nie posiadają. Mimo tego, że pojazdy elektryczne nie są jeszcze w naszym kraju bardzo popularne, to warto na nie zwrócić uwagę, szczególnie wobec wzrostu cen paliw. Pojazdy elektryczne Bartona można kupić już od 6500 zł, a dalsze ich użytkowanie jest niemal bezkosztowe – naładowanie do pełna baterii, pozwalającej na przejechanie ponad 70 km, to wydatek rzędu 3 zł, czyli obecny koszt pół litra benzyny…

Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz sprawdź ofertę pojazdów na stronie Barton Motors lub odwiedź najbliższy salon partnerski Barton Motors, gdzie przy zakupie możesz liczyć na fachowe doradztwo.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button