Barton Motors ogłasza wyjątkową wyprzedaż! Promocyjne ceny pojazdów z rocznika 2021.

Informacja prasowa

W skrócie
  • Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021
  • Ofertą są objęte wszystkie pojazdy z obecnego rocznika
  • Motocykle, skutery, quady i pojazdy elektryczne można teraz kupić taniej o 400 zł
  • Ilość pojazdów objętych promocją jest ograniczona do wyczerpania zapasów

Galopująca inflacja i problemy z dostawami towarów to ostatnimi czasy codzienność, także na polskim rynku. Jeżeli myśleliście, że w tym roku, jak i w poprzednich latach, na jesieni ceny nowych motocykli i skuterów będą spadały, to niestety możecie srogo się zawieść... Jednak w tej kwestii Barton Motors nie zawodzi! Oto nadeszła posezonowa promocja obejmująca wszystkie pojazdy tego producenta!

Barton Motors to marka specjalizująca się w motocyklach i skuterach pojemności 50 i 125 cm3. W ich stale poszerzającej się ofercie znajdziecie również skutery elektryczne, crossy o pojemności 300 cm3, a także pitbike’i oraz quady dla dorosłych i dzieci. Cała oferta obejmująca 39 modeli,  jest od teraz, aż do wyczerpania zapasów, dostępna w promocyjnych cenach, co może się okazać w tym dziwnym roku 2021 bardzo nietypowe…

Uwaga wyprzedaż! Barton Motors obniża ceny pojazdów z rocznika 2021.

Ogólnokrajowy trend, w obliczu szalejącej inflacji odbijającej się na wzroście cen wszystkich towarów i usług oraz niestety również paliwa, a także wciąż tlącej się pandemii, kieruje obywateli do zakupu ekonomicznych środków transportu indywidualnego. Niezależność, jaką daje posiadanie własnego ekonomicznego skutera czy motocykla małej pojemności, może więc być nieocenioną w obecnie panujących warunkach.

Włodarze marki Barton Motors dostrzegają obecną sytuację i reagują na nią w sposób przeciwny do innych marek – zamiast podwyższać, obniżając ceny swoich produktów. Przy ograniczonej dostępności tanich i dobrych jakościowo pojazdów można się spodziewać, że ich sprzęty bardziej prędzej niż później znikną z salonowych wystaw. Barton Motors, wychodząc naprzeciw naszym potrzebom zakupowym, wprowadza promocyjne ceny na wszystkie swoje pojazdy dostępne w sieci dealerskiej. Od tej chwili, aż do wyczerpania zapasów (a podobno nie są już wielkie) każdy nowy pojazd z napisem Barton na baku kosztować będzie 400 zł mniej.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Barton Motors: wyprzedaż pojazdów z rocznika 2021

Obniżka ta tyczy się także pojazdów elektrycznych, choć te baku nie posiadają. Mimo tego, że pojazdy elektryczne nie są jeszcze w naszym kraju bardzo popularne, to warto na nie zwrócić uwagę, szczególnie wobec wzrostu cen paliw. Pojazdy elektryczne Bartona można kupić już od 6500 zł, a dalsze ich użytkowanie jest niemal bezkosztowe – naładowanie do pełna baterii, pozwalającej na przejechanie ponad 70 km, to wydatek rzędu 3 zł, czyli obecny koszt pół litra benzyny…

Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz sprawdź ofertę pojazdów na stronie Barton Motors lub odwiedź najbliższy salon partnerski Barton Motors, gdzie przy zakupie możesz liczyć na fachowe doradztwo.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button