Kaszëbë Meetup. Rajd miłośników motocykli Junak M12 Vintage już niebawem!

Nie możesz doczekać się rozpoczęcia sezonu i zastanawiasz się jak uczcić pierwsze ciepłe dni? Podpowiadamy: rajd Kaszëbë Meetup! Najlepsza opcja dla właścicieli motocykli Junak M12 Vintage!

Rajd odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia i rozpocznie się w Hotelu Szarlota pod Kościerzyną (piątek, godz. 18). Jeśli nadal nie macie planów na pierwsze wycieczki w sezonie 2021 na swoich Junakach M12 Vintage, to już dzisiaj rezerwujcie sobie termin, wpadajcie na stronę wydarzenia i zgłaszajcie chęć uczestnictwa w imprezie.

Imprezę rozpocznie ognisko integracyjne, które zacznie się już o godzinie 20.00. W sobotę po śniadaniu wszyscy uczestnicy staną na starcie rajdu przygodowego na orientacje. Trasa wycieczki będzie prowadzić z Szarloty przez Kaszubski Park Krajobrazowy aż do Lęborka. Wieczorem na zmęczonych przygodami motocyklistów czeka ponownie ognisko, tym razem w AleBrowarze w Lęborku. Organizator doskonale zdaje sobie sprawę, że po długiej zimie wszyscy będą spragnieni jazdy na motocyklach, dlatego niedzielny poranek nie oznacza końca imprezy i powrotu do domu. Zamiast tego Junaki skierują swoje koła w kierunku Puszczy Wierzchucińskiej, a potem wyruszą do Lubiatowa, na plażę.

Impreza zapowiada się wyśmienicie, dlatego jeśli chodzi Ci po głowie wiosenna wycieczka motocyklowa, to nie zwlekaj już dłużej, wpadaj na stronę wydarzenia, na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące imprezy zapisuj się i najlepiej pomyśl o kilku dodatkowych dniach urlopu. Aż głupio od razu wracać do domu!

Przeczytaj również:

JUNAK M12 VINTAGE 125 NAJCHĘTNIEJ KUPOWANYM MOTOCYKLEM W POLSCE W 1. POŁOWIE 2020 ROKU

 

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button