Junak Furious 50 2T 2020: Nowy motorower już w salonach!

Jedną z wyczekiwanych tegorocznych nowości Junaka jest model Furious 2T. Ten niecodzienny motorower ma do zaoferowania naprawdę sporo i wreszcie trafił do salonów dealerskich marki.

Obecnie niewielu jest producentów, którzy mogą pochwalić się posiadaniem dwusuwowego motoroweru w swojej ofercie. Ten lubiany za swój charakter rodzaj na pędu został dość skutecznie wybity przez normy homologacyjne. Na szczęście tyczy się to jedynie klasycznych rozwiązań. Dziś nowoczesne silniki dwusuwowe potrafią spełniać wysoko postawione normy, nadal oferując nawet tak małym pojazdom jak motorowery całkiem przyjemną dynamikę jazdy. Do elitarnego grona marek posiadających dwusuwowy motorower w ofercie dołącza właśnie Junak i robi to w naprawdę ciekawym stylu. Prezentując dwusuwowy motorower Furious 2T, Junak stawia wysoko poprzeczkę. Wściekłość w nazwie zapowiada, że ten niewielki pojazd posiada zadziorny charakter. Wskazuje na to także świeża i bardzo sportowa stylistyka. Lakierowana w kolorze rama i ostre przetłoczenia na pełnym detali nadwoziu. To zdecydowanie może się podobać.

Junak Furious 2T nie tylko wygląda naprawdę fajnie i nowocześnie, ale także posiada bogate jak na tę klasę wyposażenie. Mamy tu w standardzie elektroniczne zegary, oświetlenie LED, przednie zawieszenie upside-down czy obydwa hamulce tarczowe. Wszystko to wygląda jak rodem z o wiele większej klasy pojemnościowej, a generujący 4,1 KM piecyk, ma wszelkie predyspozycje żeby zadbać o to by za kierownicą Junaka Furious 2T nigdy nie było nudy.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dobrą informacją dla wszystkich zainteresowanych modelem Furious 2T jest fakt, że motorower trafił już do sieci i jest dostępny w wielu punktach dealerskich. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta: www.junak.com.pl

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button