Jednoślady Malaguti w limitowanych edycjach z okazji 90-lecia marki

Marka Malaguti obchodzi w tym roku swoje 90-lecie. Bogate tradycje owocują nowymi modelami w limitowanych edycjach z okazji pokaźnego jubileuszu.

Malaguti wprowadza do Polski dwa nowe modele MONTEPRO125 i MADISON300.  Zarówno ciekawy i zarazem uniwersalny motocykl klasy 125, jak i przestronny i wygodny maxiskuter zostały wypuszczone w specjalnym wydaniu z okazji 90-lecia włoskiej marki.

Są to pojazdy z limitowanej edycji w specjalnie przygotowanym na te okazję malowaniu.

Montepro 125 to motocykl w stylu retro scrambler, który łaczy w sobie klasyczna stylistykę z nowoczesnymi elementami. Całośc wygląda naprawdę ciekawie i zapowiada świetną zabawę dla wszystkich motocyklistów, również tych, którzy jeszcze nie mają motocyklowego prawa jazdy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Z kolei Madison 300 to maciskuter, którego zadaniem jest umożliwienie jak najbardziej sprawnego poruszania się po mieście i okolicach. Dynamiczny napęd i nowoczesne podwozie to tylko niektóre z jego atutów.

Po więcej informacji kierujemy do polskiego importera www.rocketscience.com.pl

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button