Aktualnie czytasz:
Radiowóz staranował pijanego motocyklistę. Dlaczego bywamy tak bezmyślni?

Takie zdarzenia powodują, że aż robi się smutno. Nietrzeźwość, brak uprawnień i powodująca zagrożenie ucieczka przed policją na motocyklu. Czy kiedyś to się skończy?

Duża prędkość, chaotyczna jazda i brak sygnalizowania manewrów spowodował, że jadący w Łaziskach Górnych motocyklem mężczyzna zwrócił uwagę patrolu policji. Kierujący  rażąco naruszał naruszał przepisy ruchu drogowego. Policyjny radiowóz ruszył w pościg, starając się doprowadzić do zatrzymania stwarzającego zagrożenie dla siebie i innych kierowcy motocykla. Ten, zajeżdżając drogę, usiłował nie dopuścić do zablokowania mu drogi. Tym samym stwarzał jeszcze większe niebezpieczeństwo.

>>Policyjna akcja "motocykl" i jej spektakularne efekty<<

Policjanci, z racji na mozliwą eskalację wydarzeń oraz udział osób postronnych, postanowili nie przebierać w środkach i wykorzystali moment, w którym motocyklista zwolnił do użycia środka przymusu bezpośredniego w postaci swojego radiowozu. Samochód uderzył w motocykl uniemożliwiając dalszą jazdę.

Okazało się, że uciekinier to nietrzeźwy 20-latek, który na dodatek nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Tłumaczył się, że uciekał bo pił piwo i palił marihuanę dlatego nie chciał się zatrzymać. Zachowanie tego człowieka pozostawiamy bez komentarza.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Niebezpieczna i skrajnie nieopdowiedzialna jazda zaskutkowała mieszkańca Łazisk Górnych nocą spędzoną w policyjnej izbie zatrzymań. Następnego dnia usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz jazdy w stanie nietrzeźwości  Za te przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.  Delikwent odpowie również za liczne wykroczenia drogowe. I raczej nie ma co liczyc na taryfe ulgową w tej kwestii.

Niestety takie zdarzenia wpływają na opinię o wszytskich motocyklistach. Ze stereotypami ciężko jest walczyć, zwłaszcza gdy głupota niektórych amatorów jazdy jednośladem potrafi sięgnąć zenitu.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%

Podziel się opinią

lub