Harley-Davidson Euro Festival powraca w 2025: kultowe święto motocyklowe powraca!

W skrócie
  • W maju 2025 roku, po siedmiu latach przerwy motocykliści z całego świata zjadą do Port Grimaud nad Zatoką Saint-Tropez na Harley-Davidson® Euro Festival.
  • Harley-Davidson Euro Festival 2025 będzie mieć miejsce od 8 do 11 maja.
  • Ostatnia edycja w 2018 roku na Riwierze Francuskiej zgromadziła blisko 30 000 uczestników.

W maju 2025 roku, po siedmiu latach przerwy, miłośnicy motocykli z całego świata ponownie zbiorą się w Port Grimaud nad Zatoką Saint-Tropez na Harley-Davidson® Euro Festival. To wydarzenie, przez lata stało się ikoną w kalendarzu miłośników motocykli.  Harley-Davidson Euro Festival 2025 będzie otwierać sezon 2025 i będzie miało miejsce od 8 do 11 maja.

Jak było na Harley-Davidson Euro Festival w 2018 roku?

Jeden z koncertów.

Ostatnia edycja w 2018 roku na Riwierze Francuskiej zgromadziła blisko 30 000 uczestników, którzy wspólnie celebrowali pasję do motocyklizmu przy muzyce na żywo. Spośród wielu artystów, wielu zapadł w pamięć rockowy koncert Simple Minds.

Festiwal bogaty w motocyklowe atrakcje

Festiwal oferuje uczestnikom szereg atrakcji, w tym możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami Harley-Davidson na wystawie H-D Expo, zlokalizowanej przy plaży. Dodatkowo, w strefie Demo odwiedzający będą mogli wypróbować najnowsze motocykle podczas jazd próbnych na lokalnych, malowniczych trasach wśród wzgórz.

Motocykliści.

Harley-Davidson® Custom Bike Show i parada motocykli

Jednym z głównych punktów programu będzie Harley-Davidson® Custom Bike Show, który odbędzie się 9 maja. Podczas tego wydarzenia, które odbędzie się w pobliskiej wiosce Grimaud, ponad 100 motocykli zmierzy się w sześciu kategoriach konkursowych by powalczyć o nagrody Best in Show i People’s Choice, ufundowane przez Metzeler, producenta opon motocyklowych. Wydarzenie jest bezpłatne, wiec należy spodziewać się tłumów entuzjastów motoryzacji.

W sobotę, 10 maja, odbędzie się parada motocykli Harley-Davidson, które przejadą przez ulice Saint-Tropez.

Parada motocykli

Nowa lokalizacja z wieloma udogodnieniami

Festiwal będzie mieć nową lokalizację: Camping de la Plage położony wzdłuż Prairies de la Mer. Nowo zorganizowany camping położony jest w pobliżu pierwotnego miejsca imprezy i ma mieć bogate zaplecze. Bary, restauracje, obiekty sportowe, pralnie, toalety, prysznice i własny supermarket dostępne będą dla imprezowiczów. Organizator przewidział wiele opcji zakwaterowania: od pól namiotowych, przyczep kampingowych, po studio i apartamenty.

Przeczytaj też:

Harley Davidson Fat Bob 114 2021

Harley Davidson Fat Bob 114 2021: 100% motocykla i zero kompromisu. [zdjęcia, cena, opis, dane techniczne]

Wejściówki na Harley-Davidson® Euro Festival

Para przed bramą Port Grimaud

Harley-Davidson® Euro Festival to impreza na którą obowiązują bilety. Posiadacze wejściówek będą mieli zapewniony wstęp na koncerty międzynarodowych artystów, które odbędą się na głównej scenie od czwartku do soboty, oraz dostęp do licznych dodatkowych rozrywek i atrakcji (szczegółowe informacje o gwiazdach festiwalu na rok 2025 zostaną opublikowane niebawem). Jako jedno z czołowych wydarzeń w świecie kultury motocyklowej w Europie, festiwal zaoferuje uczestnikom bogactwo kolekcjonerskich przedmiotów, pamiątkowych akcesoriów oraz odzieży. Organizator deklaruje, że goście mogą także cieszyć się zróżnicowaną ofertą gastronomiczną oraz licznymi barami serwującymi różnorodne trunki.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button