Harley-Davidson 2021: premiera nowego motocykla już 13 lipca!

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem na drogach pojawi się nowy muskularny rozrabiaka z Milwaukee

W skrócie
  • Harley-Davidson Revolution Max 1250 - na tej platformie powstał właśnie kolejny model amerykańskiego motocykla
  • 13 lipca oficjalna światowa premiera całkowicie nowego Harleya-Davidsona w wirtualnym wydarzeniu
  • Wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia, by wziąć w nim udział. Czekać na nas będzie nowy model HD plasowany przez producenta w segmencie sport

Jeszcze świat nie otrząsnął się po premierze rewolucyjnego dla marki pod wieloma względami modelu Pan America, a już dowiadujemy się o premierze kolejnego modelu opartego o ten sam niespotykany dotąd napęd. Tym razem jednak wrócimy całkowicie na asfaltowe wstęgi, a wszystko za sprawą motocykla, który Harley-Davidson plasuje w segmencie sport. Co nas czeka?

Harley-Davidson zapowiada w połowie sezonu premierę nowego motocykla, na globalnym wydarzeniu „Od Evolution do Revolution”. Wirtualna premiera odbędzie się 13 lipca o godzinie 17.00. Ta nowa maszyna podąża śladem najnowszego modelu Harley-Davidson Pan America 1250, napędzanego całkowicie nowym układem napędowym Revolution Max, który pojawił się niedawno w salonach dealerskich HD na całym świecie.

Harley-Davidson Revolution Max 1250: Tom II

Maszyną otwierającą nową sagę w historii amerykańskiej motocyklowej marki jest oczywiście model Pan America 1250, ale nie od dziś wiadomo, że platforma w postaci całkowicie nowego silnika o tak dużym potencjale, nie mogła zostać stworzona wyłącznie dla jednego motocykla. 13 lipca 2021, podczas oficjalnej premiery, otwarty zostanie drugi tom tej powieści, a wszystko za sprawą motocykla o zdecydowanie bardziej agresywnym i typowo asfaltowym designie.

 

Po udanym wprowadzeniu na rynek Pan America, naszego pierwszego motocykla Adventure Touring, z radością prezentujemy całkowicie nowy motocykl w segmencie Sport, zbudowany na platformie Revolution Max, oferujący niesamowite technologie, osiągi i styl Harley-Davidson.” – powiedział Jochen Zeitz, prezes i dyrektor generalny Harley-Davidson.

Harley-Davidson Pan America 1250/Special 2021: turbo-lodówka do zadań specjalnych

Podczas wydarzenia zostaną ujawnione detale i szczegóły techniczne nowego motocykla, w trakcie prezentacji prowadzonych przez kierownictwo Harley-Davidson, ekspertów i pasjonatów, którzy tworzyli i wprowadzają na rynek kolejną mocną maszynę ze stajni Harley-Davidson. Motocykl ma pojawić się w salonach dealerskich jeszcze w tym roku.

Pierwsze nieoficjalne jeszcze zdjęcia nowego motocykla zdradzają, w którą stronę ukierunkował producent potencjał nowej platformy napędowej. Wszystko wskazuje na to, że na drogach już niebawem pojawi się nowy muskularny rozrabiaka!

Aby wziąć udział w światowej premierze, czyli wirtualnym wydarzeniu „Od Evolution do Revolution”, wystarczy zarejestrować się na www.H-D.com/JulyReveal. My już to zrobiliśmy!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button