Eska Rider Show 4 już 18 Maja! Sprawdź szczegóły imprezy.

Co czeka na uczestników największego zlotu motocyklowego na Pomorzu?

W skrócie
 • Już 18 maja Drawsko Pomorskie zamieni się w motocyklową stolicę Polski.
 • Impreza zaoferuje szereg atrakcji dla miłośników dwóch kółek  i nie tylko.
 • Tegoroczna edycja skupia się na sporcie i szlifowaniu techniki jazdy.
 • W programie przewidziano spotkania z ekspertami.
 • Dzięki symulatorom, każdy będzie mógł zejść na kolano.

Już 18 maja Drawsko Pomorskie zamieni się w motocyklową stolicę Polski, zapraszając na czwartą edycję Eska Rider Show (ERS). Tegoroczne wydarzenie będzie miało miejsce u zlotu ulic Prusa i Toruńskiej.

Co czeka na uczestników Eska Rider Show 4?

Impreza zaoferuje szereg atrakcji dla miłośników dwóch kółek  i nie tylko. Obok głównej atrakcji – jednego z największych zgromadzeń motocyklowych na Pomorzu Zachodnim – w programie przewidziano:

 • spotkania z liderami branży motocyklowej,
 • targi motocyklowe,
 • koncerty na żywo: występy zespołów Muted Message i Ikarus Feel oraz sety od DJ’a Radia ESKA,
 • konkursy z nagrodami: zabawne rywalizacje z atrakcyjnymi gadżetami do wygrania,
 • food truck’i z jedzeniem z całego świata,
 • strefę dla dzieci z dmuchańcami,
 • strefę Chillout z Radiem ESKA Szczecin.
Źródło: eska.pl Fot. Alicja Zborowska

Wyjątkowi goście. TVN Turbo i Zespół Wójcik Racing Team.

Do grona wyjątkowych gości Eska Rider Show w tym roku możemy zaliczyć m.in. TVN Turbo oraz członków zespołu Wójcik Racing Team. Zespół opowie o swoim udziale w legendarnym 24-godzinnym wyścigu w Le Mans i nowych motocyklach HONDA. Krzysztof Grobela, Dyrektor Regionalny Radia ESKA, zapewnia:

Zajrzymy do padoku, w którym mechanicy od kuchni wprowadzą nas w tajniki zaawansowanej technologii i kosmicznie drogiego sprzętu a szef mechaników zespołu EWC – Borys Burawa z BB MOTO opowie, jak optymalnie wystroić silnik, jakie możliwości daje elektronika i jak przygotować motocykl do ekstremalnych warunków i morderczej jazdy przez 24 godziny i 3500 km bez przerwy!

Edycja skupiona na sporcie i szlifowaniu techniki jazdy.

Tegoroczna edycja, nad którą od miesięcy pracuje kilkunastoosobowy zespół, skupia się na sporcie i rozwoju umiejętności za pomocą warsztatów z profesjonalnymi instruktorami MotoKenner.

Ekspertem dzielącym się z uczestnikami swoim doświadczeniem będzie Krzysztof Borys, aka. „Mały Kris”: zdobywca Pucharu Polski, wyścigowy Wicemistrz Polski w klasie Supersport300 i Wicemistrz Polski w Gymkhan. Słuchacze dowiedzą się o wszystkim co ma wpływ na na bezpieczną i świadomą jazdę na jednośladzie; Borys opowie o balansie, pozycji ciała, ustawieniu bioder, czyli czynnikach kształtujących i wpływających na technikę jazdy.

Grobela dodaje:

Nowością w tym roku będzie strefa profesjonalnych symulatorów, które w bezpiecznych warunkach pozwolą poczuć się jak na torze a użytkownicy spróbują własnych sił za kierownicą Formuły 1 czy samochodu WRC. Miłośnicy dwóch kółek będą mogli skorzystać z symulatora jazdy na kolanie i w pełnym złożeniu motocykla imitować pokonywanie zakrętów, równowagę i balans ciałem. O to zadbają Kurek Motorsport i szczecińska Strefa.Racing z najbardziej zaawansowanymi symulatorami na Świecie.

Nie przegap tego wydarzenia! Miejsce i godziny trwania imprezy.

Eska Rider Show 4 w Drawsku Pomorskim odbędzie się u zlotu ulic Prusa i Toruńskiej. Rozpoczęcie imprezy przewidziano o 12.00, będzie trwać do 19.30.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button