Aktualnie czytasz:
Ducati Scrambler Icon 2019: Ten sam pomysł, więcej bajerów
0

Lubimy modele Scrambler od Ducati. To nieskomplikowane motocykle, których głównym zadaniem jest jedno: dawać „fun” z jazdy. Na nadchodzący sezon Ducati zaplanowało aktualizację modelu Icon. 

Lista zmian jest dość długa, ale jeśli spiąć ją jedną klamrą: więcej, lepiej, bogaciej. Ducati Scrambler Icon na 2019 rok otrzyma większość gadżetów i systemów z większego Scramblera 1100.

Ride-by-wire, ABS Boscha pozwalający na hamowanie w zakrętach (tj. Cornering ABS), LED-owe oświetlenie i multimedialne zegary. Te ostatnie to ciekawe połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną funkcjonalnością. Pod prostym ekranem LCD ukrytym w niepozornym, okrągłym kształcie, kryje się możliwość podłączenia telefonu. Dzięki Ducati Multimedia System możemy dorzucić do tego interkom i np. sterować muzyką czy odbierać telefonu bezpośrednio z kierownicy motocykla. 

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.

Nowy Icon otrzymał także przednią lampę w technologi LED, nowe kierunkowskazy i klamki, delikatnie odświeżony wygląd i nieco bardziej odświeżoną jednostkę napędową (50mm przepustnica z dwoma wtryskiwaczami, wydech Termignoni 2w1 itd.). 

To taka delikatna ewolucja, którą Ducati nazywa, a jakże!, „Joyvolution”.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%