Cenny prezent od Keewaya. Voucher na przegląd w cenie motocykla!

Kup nowego Keewaya, a pierwszy przegląd dostaniesz za darmo!

W skrócie
  • Kupując nowego Keewaya otrzymasz voucher na pierwszy przegląd.
  • Akcją promocyjną objęte są wszystkie pojazdy zakupione w Polskiej sieci sprzedaży.
  • Promocja obowiązuje na motocykle zakupione w okresie 15.06-15.07.2023

Rozglądasz się za nowym motocyklem 125 i sam już nie wiesz, który wybrać? Keeway oprócz niezłych sprzętów ma też dodatkowy argument za wyborem ich oferty – pierwszy przegląd za darmoszkę!

Zdecydowałeś się, że w twoim garażu stanie funkiel nówka motocykl klasy 125? Bez dwóch zdań to bardzo dobra decyzja, nie tylko z praktycznego punktu widzenia – zyska na tym także przyjemność podróżowania. Jazda na nowym sprzęcie jest bowiem czymś fantastycznym. Ten moment, kiedy wszystko chodzi płynnie, zawieszenie jędrnie wybiera dziury, a każdy zakamarek motocykla wręcz lśni.

To jednak nic w porównaniu ze świętym spokojem jaki daje Ci nowy sprzęt klasy 125. Przez długi czas nie musisz się martwić o to jakie kolejne elementy zawołają o wymianę, co się zepsuje i kiedy się zepsuje. A nawet jeśli dopadnie Cię złośliwość rzeczy martwych (oczywiście odpukujemy w niemalowane) to przecież masz fabryczną gwarancję, która zażegna problem. Fakt, motocykl z salonu zawsze kosztuje trochę więcej niż używany. Jednak w przypadku 125-tek, różnica jest do przełknięcia, zwłaszcza biorąc pod uwagę powyższe argumenty i ewentualne oszczędności w serwisie. W dodatku możesz jeszcze trafić na taką promocję, jak przygotował Keeway.

Pierwszy przegląd gratis. Najważniejsze informacje o akcji promocyjnej:

  1. Akcją objęte są wszystkie motocykle i skutery Keeway zakupione w polskiej dystrybucji w okresie 15.06-15.07.2023
  2. Przy zakupie jednośladu Keeway, otrzymasz voucher, który upoważnia do darmowego pierwszego przeglądu. Voucher jest ważny przez rok.
  3. W ramach akcji podczas pierwszego przeglądu płacisz jedynie za materiały serwisowe jak olej czy filtr.

Kilka stówek zostanie w kieszeni!

Motor Land, polski importer motocykli Keeway, dla wszystkich szczęśliwców, którzy kupili i zarejestrowali motocykl tej marki w okresie 15.06-15.07.2023 przygotował prezent w postaci voucheru na pierwszy przegląd. Oferta dotyczy wszystkich fabrycznie nowych motocykli i skuterów marki Keeway zakupionych w autoryzowanej sieci dealerskiej marki. Do wyboru są zatem miejscy spryciarze MBP i RKF 125, Klasyczne K-Light czy Superlight w chopperowym klimacie czy skutery – nowoczesny Vieste 125 czy Versilia 50 lub 125.

Bez względu na to, który model kupisz, za pierwszy przegląd zapłacisz grosze – mniej więcej tyle co za bańkę oleju, filtr i podkładkę, czyli mniej więcej tyle co za dobrą flaszkę. Kilka stówek za usługę zostanie natomiast w kieszeni lub może zostać spożytkowana na część ciuchów, celebrowanie nowego zakupu lub na paliwo na pół roku przy takim spalaniu. Co ważne, voucher ważny jest przez cały rok i w każdym autoryzowanym serwisie Keewaya w Polsce, a tych jest sporo od Rzeszowa po Kołobrzeg.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Więcej informacji o tej akcji serwisowej uzyskasz w autoryzowanych serwisach marki Keeway lub na stronie akcji promocyjnej. 

Pełną listę serwisów znajdziesz na stronie Keeway Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button