BMW Urban Garage: miejsce przyjazne wszystkim motocyklistom. Zajrzyj koniecznie!

Tu za pyszne espresso, lub małe bezalkoholowe zapłacisz... pokazując kask

W skrócie
  • BMW Urban Garage to zdecydowanie polecana przez nas bardzo motocyklowa miejscówka w samym sercu stolicy
  • Darmowe piwko 0%, lub kawa, jazdy testowe, konkursy, koncerty i spotkania z ciekawymi osobami. Tu zawsze się coś dzieje!

Takie inicjatywy to my bardzo lubimy! BMW Urban Garage, czyli miejsce, gdzie można wpaść i od razu poczuć się bardzo motocyklowo, a przy okazji przetestować nowe motocykle BMW, wypić darmową kawę, lub piwko 0% i odpocząć na wygodnych sofach. Brzmi jak utopia? Okazuje się, że to miejsce istnieje naprawdę!

Miejsce przyjazne wszystkim motocyklistom istnieje naprawdę i znajduje się przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie. Właśnie wczoraj odbyło się spotkanie otwierające najlepszy motocyklowy spot na  świeżym powietrzu na mapie stolicy. BMW Urban Garage czynny będzie od 20 maja do 27 czerwca. Miejścówka działa od czwartku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00.

BMW Urban Garage: w motocyklowym klimacie i z widokiem na Wisłę

Na miejscu czekają na Was nowości z gamy motocykli BMW Motorrad, które możecie zabrać na jazdy testowe, a także przy tej okazji wziąć udział w konkursie i wygrać BMW R 1250 GS na wakacje.

Odwiedzając ten unikatowy garaż, nie zapomnijcie napić się dobrej kawy lub zimnego piwa bezalkoholowego, ciesząc się widokiem na Wisłę. Wystarczy przyjechać motocyklem, a napoje wpadną Wam za darmoszkę! Razem z motocyklową ekipą BMW Urban Garage oraz w towarzystwie motocykli BMW spędzone dobrze czas jest wręcz gwarantowany.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

BMW R 18 w customowej wersji Blechmann. Dwukołowy wehikuł, który zatrzymał czas!

Wygodne klubowe kanapy, leżaki przed garażem, stylowe dywany i codzienne extrasy w postaci koncertów i spotkań z osobami, dla których motocykle to całe życie.

Już w ten weekend będzie działo się tam naprawdę sporo, nie braknie prezentacji customowych motocykli, spotkań z celebrytami naszej dziennikarskiej branży, a także zawodnikami motocyklowymi. Pełen rozkład jazdy znajdziecie na fanpage`u BMW Urban Garage.

Od 20 maja do 27 czerwca w Warszawie wszyscy motocykliści parkują nad Wisłą!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button