BMW R nineT Urban G/S: Dane techniczne, cena i opinie - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

BMW R nineT Urban G/S: Dane techniczne, cena i opinie

To motocykl, który z pewnością będzie cieszyć oko właściciela oraz gapiów. Piękny motocykl o sporej mocy pod siodłem - 110 KM. Design nineT Urban G/S to połączenie klasyki z nowoczesnymi akcentami i zamontowanymi innowacyjnymi technologiami, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Model od BMW spełnie wszelkie aktualne normy emocji spalin Euro4, posiada silnik o pojemności 1170 cm3. W standardowym wyposażeniu tego motocykla znalazł się układ ABS, a także układ kontroli stabilności ASC. Wyprostowana pozycja za kierownicą wpływa na jakość prowadzenia nineT Urban.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Generator endorfin. Na dodatek silnie uzależnia. W mieście spala jakieś 7.5l/100km, co przy pojemności baku 17l (po spaleniu 14 litrów dowiesz się, że masz szukać stacji) nie czyni z niego długodystabsowca. Poza tym jadąc cały pęd powietrza bierzesz na klatę – miej to na uwadze planując dłuższy wyjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button