9,3 mln odsłon na Jednoślad.pl oraz 8,6 mln odsłon na YouTube Jednoślad.pl – podsumowujemy 2017 rok

Ufff… Co to był za sezon! Mimo paskudnej pogody i marudzącego Leszka (że pogoda jest paskudna), udało nam się zgromadzić ogromną liczbę odsłon, przygotować ponad 100 filmów i opublikować kilkaset publikacji. 3 mln unikalnych użytkowników i ponad 9 mln odsłon to dla nas ogromny sukces. Sukces, którego jesteście – Wy, nasi Czytelnicy – najważniejszą składową! 

Nie chcę przesadzać za bardzo z laurkami, więc w prostych, żołnierskich słowach: DZIĘKUJEMY! Dzięki Wam możemy robić to co kochamy, dzielić się motocyklową pasją i rozwijać w najlepszym możliwym kierunku – kierunku motocykli.

W 2017 roku w okresie od stycznia do grudnia naszą stronę odwiedziło 3 081 944 użytkowników, co przełożyło się na 9 335 633 odsłon. To świetny wyniki, cementujący pozycję Jednoślad.pl jako jedno z ważniejszych źródeł informacji w motoryzacyjnym segmencie.

Nie gorzej ze statystykami jest na YouTube, gdzie kanał Jednoślad.pl zdołał zebrać 8 628 435 wyświetleń i – co najważniejsze – 107 533 pozytywne ocen pod naszymi filmami. Łączny czas oglądania? Trzymajcie się… Prawie 20 mln minut!

2018 jak w amerykańskim filmie

Jakie mamy plany na nadchodzący sezon? Jak w dobrym sequelu amerykańskiego filmu – więcej, szybciej i lepiej. Przygotujemy dla Was jeszcze więcej ciekawych treści wideo, z Leszkiem w roli głównej. Ja na naszym YouTube zajmę się tematyką torowo-offroadową, z okazjonalnymi wypadami na trackdaye i w teren.

Do tego oczywiście możecie liczyć na codzienną dawkę motoryzacyjnych newsów, poradniki, katalogi motocyklowe, bieżące informacje dotyczące prawa, przepisów drogowych, mandatów i wszystkiego tego, co ważne dla każdego motocyklisty – bez względu na pojemność motocykla.

Jeszcze raz dziękujemy za 2017 rok i… bierzemy się za robotę! 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button