125 ccm
Aktualnie czytasz:
5 najlepszych testów skuterów i motocykli 125 na 5 lecie Skuterowo.com (wideo)
0

W sezonie 2015 Skuterowo.com obchodzi swoje piąte urodziny. To czas podsumowań, podczas których chcemy Wam pokazać również wybrane produkcje wideo naszej ekipy. Zestawienie będzie w pełni subiektywne i nie będziemy się kierować wyłączni liczbami.

Każdy testowany pojazd to inne emocje i wspomnienia jakie rodzą się w naszych głowach. Dziesiątki zachodów słońca w obiektywie kamery, ciepłe słoneczne wieczory, wypady dalsze i bliższe, czasem irytacja, a czasem zwykła radość z jazdy. Dopada nas nostalgia, mimo, że do lata jeszcze trochę czasu.

1. Peugeot Elystar 50: Wyjątkowy, Setny Test Skuterowo.com. Pamiętacie? My z całą pewnością. To było coś więcej, niż tylko zwykła „recenzja” sprzętu. Tutaj na realizację materiału potrzebowaliśmy całej nocy. Montaż zajął drugie tyle. Nie wspominając o udźwiękowieniu.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

2. Junak M16 320/125: Nietypowa Wyprawa Skuterowo.com. Tak, wiemy – to nie jest skuter. Jednak nic nie stało na przeszkodzie, aby pokazać Wam wyjątkowe okolice podczas ciepłego, letniego wieczoru. Tutaj też trudno mówić wprost o teście. Chodziło chyba bardziej o podkreślenie emocji jakie może rodzić nieśpieszna wyprawa na własnych dwóch kołkach.

 
Czytaj
REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

​KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA). Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.

3. Yamaha TMax. Zapiera dech w piersiach. Tytuł nie jest jedynie „krzykliwym nagabywaczem”. Naprawdę ten sprzęt sprawia, że trzeba nieco ciężej oddychać. Ciężko znaleźć na rynku coś bardziej prestiżowego, tak perfekcyjnie jeżdżącego i wyglądającego.

4. Romet RR 50: By Czuć się DoRRoślej. Jeśli mowa o liczbach to na podium najpopularniejszych filmów jest właśnie RR 50. Na samym tylko YouTube obejrzano go ponad 115 000 razy! To nas naprawdę zaskoczyło.

5. Suzuki Burgman Executive 650: Test Marzeń Skuterowo.com. Tak, to był test marzeń. Legendarny Burgman w końcu zawitał w naszej redakcji. To były wyjątkowe kilometry, których uwiecznienie było niezwykle trudne, aby dokonać tego z godnością godną króla skuterów.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
33%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
67%