Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com Rusza 1 Marca
3

Już od ubiegłego roku pracujemy nad zbudowaniem największej w Polsce społeczności zorientowanej na jednoślady – skutery. Tutaj nie ma znaczenia pojemność, przebieg czy kraj produkcji. Chcemy zrzeszyć wszystkich tych, którzy za swój ulubiony środek transportu mają skuter.

Już dziś zapraszamy do testowania nowej platformy. Oddajemy Wam narzędzie dzięki któremu dokonując krótkiej rejestracji każdy może stać się współtwórcą tego projektu. Również i ty masz możliwość publikacji artykułu w jednym z wybranych działów:
Nowości: Bieżące doniesienia – z rynku motoryzacji, nowe rozwiązania, akcesoria, prawo.
Eksploatacja: Moje rozwiązania z zakresu techniki jazdy i użytkowania sprzętu. Coś się przytrafiło? Opisz to
Porady: Posiadasz duże doświadczenie z zakresu napraw i kierowania skuterem? Opisz to.

Skuterowo.com to nie tylko miejsce w którym możesz dzielić się swoim doświadczeniem, czy je zdobywać. Dla nas najważniejsza jest społeczność. Jesteśmy pierwszym tego typu serwisem w Polsce.

Co wkrótce?
Na otwarcie coś specjalnego. Darmowe gadżety z logo Skuterowo.com dla każdego!

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Również istotną dla nas kwestią jest zgromadzenie istnych beta testerów nowego serwisu. Będziemy wdzięczny za Wasz wkład od samego początku funkcjonowania portalu. Zarejestruj się już teraz. Nie zajmie Ci to więcej, niż 10 sekund.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%