Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com Rusza 1 Marca
3

Już od ubiegłego roku pracujemy nad zbudowaniem największej w Polsce społeczności zorientowanej na jednoślady - skutery. Tutaj nie ma znaczenia pojemność, przebieg czy kraj produkcji. Chcemy zrzeszyć wszystkich tych, którzy za swój ulubiony środek transportu mają skuter.

Już dziś zapraszamy do testowania nowej platformy. Oddajemy Wam narzędzie dzięki któremu dokonując krótkiej rejestracji każdy może stać się współtwórcą tego projektu. Również i ty masz możliwość publikacji artykułu w jednym z wybranych działów:
Nowości: Bieżące doniesienia - z rynku motoryzacji, nowe rozwiązania, akcesoria, prawo.
Eksploatacja: Moje rozwiązania z zakresu techniki jazdy i użytkowania sprzętu. Coś się przytrafiło? Opisz to
Porady: Posiadasz duże doświadczenie z zakresu napraw i kierowania skuterem? Opisz to.

Skuterowo.com to nie tylko miejsce w którym możesz dzielić się swoim doświadczeniem, czy je zdobywać. Dla nas najważniejsza jest społeczność. Jesteśmy pierwszym tego typu serwisem w Polsce.

Co wkrótce?
Na otwarcie coś specjalnego. Darmowe gadżety z logo Skuterowo.com dla każdego!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Również istotną dla nas kwestią jest zgromadzenie istnych beta testerów nowego serwisu. Będziemy wdzięczny za Wasz wkład od samego początku funkcjonowania portalu. Zarejestruj się już teraz. Nie zajmie Ci to więcej, niż 10 sekund.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%