Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com Rusza 1 Marca
3

Już od ubiegłego roku pracujemy nad zbudowaniem największej w Polsce społeczności zorientowanej na jednoślady – skutery. Tutaj nie ma znaczenia pojemność, przebieg czy kraj produkcji. Chcemy zrzeszyć wszystkich tych, którzy za swój ulubiony środek transportu mają skuter.

Już dziś zapraszamy do testowania nowej platformy. Oddajemy Wam narzędzie dzięki któremu dokonując krótkiej rejestracji każdy może stać się współtwórcą tego projektu. Również i ty masz możliwość publikacji artykułu w jednym z wybranych działów:
Nowości: Bieżące doniesienia – z rynku motoryzacji, nowe rozwiązania, akcesoria, prawo.
Eksploatacja: Moje rozwiązania z zakresu techniki jazdy i użytkowania sprzętu. Coś się przytrafiło? Opisz to
Porady: Posiadasz duże doświadczenie z zakresu napraw i kierowania skuterem? Opisz to.

Skuterowo.com to nie tylko miejsce w którym możesz dzielić się swoim doświadczeniem, czy je zdobywać. Dla nas najważniejsza jest społeczność. Jesteśmy pierwszym tego typu serwisem w Polsce.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Co wkrótce?
Na otwarcie coś specjalnego. Darmowe gadżety z logo Skuterowo.com dla każdego!

Również istotną dla nas kwestią jest zgromadzenie istnych beta testerów nowego serwisu. Będziemy wdzięczny za Wasz wkład od samego początku funkcjonowania portalu. Zarejestruj się już teraz. Nie zajmie Ci to więcej, niż 10 sekund.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%