Aktualnie czytasz:
List otwarty Skuterowo.com do przedstawicieli branży
0

Skuterowo.com: Skutery, Motorowery i Jednoślady 125.  Witamy w nowej rzeczywistości. Skuterowo.com jak i cała nasza branża w ciągu kilkunastu tygodni przeżyła prawdziwą rewolucję. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w sierpniu każdy, kto posiada prawo jazdy kat. B będzie mógł bez przeszkód poruszać się motocyklem o pojemności 125 ccm.  Gratulujemy zarówno Wam jak i sobie wdrożenia nowych regulacji na polskich drogach.

Ostatnie niemal dwa miesiące dla Skuterowo.com było czasem ogromnej pracy. Wdrożyliśmy planowany od roku redesign i wersję mobilną serwisu. Zaprojektowaliśmy nowe, niestandardowe powierzchnie dla naszych Reklamodawców.

Do tego cały nasz zespół na bieżąco, od samego początku śledził losy nowej ustawy o kierujących pojazdami. Ten wysiłek opłacił się. Jako największy polski serwis o tematyce małych jednośladów tylko w dniu ogłoszenia wyników głosowania Sejmu odnotowaliśmy 51 500 unikalnych odsłon. Poinformowaliśmy o tym jako pierwsi. Podobnie było w dniu podpisania nowelizacji przez Prezydenta. Wówczas Skuterowo.com było na ustach niemal wszystkich. Od tego momentu żyjemy jakby w innej rzeczywistości…
To wspaniałe! 

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Skuterowo.com wraz z całą naszą branżą importerów i producentów ewoluowało zyskując dodatkową specjalizację jaką obok segmentu skuterów i motorowerów 50 ccm są również motocykle 125 ccm. Przed Wami oraz Skuterowo.com ogrom pracy i czas nie mniejszej mobilizacji. Deklarujemy Wam pełną gotowość do niesienia niezbęd- nego wsparcia ze strony całej naszej Redakcji. Dzięki temu wspólnie zrealizujemy marzenia wszystkich tych, którzy od zawsze pragnęli przesiąść się na dwa kółka.

Zrzut ekranu 2014-07-03 o 18.51.12

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Pobierz Treść Listu Skuterowo.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%