List otwarty Skuterowo.com do przedstawicieli branży

Skuterowo.com: Skutery, Motorowery i Jednoślady 125.  Witamy w nowej rzeczywistości. Skuterowo.com jak i cała nasza branża w ciągu kilkunastu tygodni przeżyła prawdziwą rewolucję. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w sierpniu każdy, kto posiada prawo jazdy kat. B będzie mógł bez przeszkód poruszać się motocyklem o pojemności 125 ccm.  Gratulujemy zarówno Wam jak i sobie wdrożenia nowych regulacji na polskich drogach.

Ostatnie niemal dwa miesiące dla Skuterowo.com było czasem ogromnej pracy. Wdrożyliśmy planowany od roku redesign i wersję mobilną serwisu. Zaprojektowaliśmy nowe, niestandardowe powierzchnie dla naszych Reklamodawców.

Do tego cały nasz zespół na bieżąco, od samego początku śledził losy nowej ustawy o kierujących pojazdami. Ten wysiłek opłacił się. Jako największy polski serwis o tematyce małych jednośladów tylko w dniu ogłoszenia wyników głosowania Sejmu odnotowaliśmy 51 500 unikalnych odsłon. Poinformowaliśmy o tym jako pierwsi. Podobnie było w dniu podpisania nowelizacji przez Prezydenta. Wówczas Skuterowo.com było na ustach niemal wszystkich. Od tego momentu żyjemy jakby w innej rzeczywistości...
To wspaniałe! 

Skuterowo.com wraz z całą naszą branżą importerów i producentów ewoluowało zyskując dodatkową specjalizację jaką obok segmentu skuterów i motorowerów 50 ccm są również motocykle 125 ccm. Przed Wami oraz Skuterowo.com ogrom pracy i czas nie mniejszej mobilizacji. Deklarujemy Wam pełną gotowość do niesienia niezbęd- nego wsparcia ze strony całej naszej Redakcji. Dzięki temu wspólnie zrealizujemy marzenia wszystkich tych, którzy od zawsze pragnęli przesiąść się na dwa kółka.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zrzut ekranu 2014-07-03 o 18.51.12

Inne publikacje na ten temat:

 

Pobierz Treść Listu Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button