Aktualnie czytasz:
List otwarty Skuterowo.com do przedstawicieli branży
0

Skuterowo.com: Skutery, Motorowery i Jednoślady 125.  Witamy w nowej rzeczywistości. Skuterowo.com jak i cała nasza branża w ciągu kilkunastu tygodni przeżyła prawdziwą rewolucję. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w sierpniu każdy, kto posiada prawo jazdy kat. B będzie mógł bez przeszkód poruszać się motocyklem o pojemności 125 ccm.  Gratulujemy zarówno Wam jak i sobie wdrożenia nowych regulacji na polskich drogach.

Ostatnie niemal dwa miesiące dla Skuterowo.com było czasem ogromnej pracy. Wdrożyliśmy planowany od roku redesign i wersję mobilną serwisu. Zaprojektowaliśmy nowe, niestandardowe powierzchnie dla naszych Reklamodawców.

Do tego cały nasz zespół na bieżąco, od samego początku śledził losy nowej ustawy o kierujących pojazdami. Ten wysiłek opłacił się. Jako największy polski serwis o tematyce małych jednośladów tylko w dniu ogłoszenia wyników głosowania Sejmu odnotowaliśmy 51 500 unikalnych odsłon. Poinformowaliśmy o tym jako pierwsi. Podobnie było w dniu podpisania nowelizacji przez Prezydenta. Wówczas Skuterowo.com było na ustach niemal wszystkich. Od tego momentu żyjemy jakby w innej rzeczywistości…
To wspaniałe! 

Skuterowo.com wraz z całą naszą branżą importerów i producentów ewoluowało zyskując dodatkową specjalizację jaką obok segmentu skuterów i motorowerów 50 ccm są również motocykle 125 ccm. Przed Wami oraz Skuterowo.com ogrom pracy i czas nie mniejszej mobilizacji. Deklarujemy Wam pełną gotowość do niesienia niezbęd- nego wsparcia ze strony całej naszej Redakcji. Dzięki temu wspólnie zrealizujemy marzenia wszystkich tych, którzy od zawsze pragnęli przesiąść się na dwa kółka.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Zrzut ekranu 2014-07-03 o 18.51.12

 

Pobierz Treść Listu Skuterowo.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%