List otwarty Skuterowo.com do przedstawicieli branży

Skuterowo.com: Skutery, Motorowery i Jednoślady 125.  Witamy w nowej rzeczywistości. Skuterowo.com jak i cała nasza branża w ciągu kilkunastu tygodni przeżyła prawdziwą rewolucję. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w sierpniu każdy, kto posiada prawo jazdy kat. B będzie mógł bez przeszkód poruszać się motocyklem o pojemności 125 ccm.  Gratulujemy zarówno Wam jak i sobie wdrożenia nowych regulacji na polskich drogach.

Ostatnie niemal dwa miesiące dla Skuterowo.com było czasem ogromnej pracy. Wdrożyliśmy planowany od roku redesign i wersję mobilną serwisu. Zaprojektowaliśmy nowe, niestandardowe powierzchnie dla naszych Reklamodawców.

Do tego cały nasz zespół na bieżąco, od samego początku śledził losy nowej ustawy o kierujących pojazdami. Ten wysiłek opłacił się. Jako największy polski serwis o tematyce małych jednośladów tylko w dniu ogłoszenia wyników głosowania Sejmu odnotowaliśmy 51 500 unikalnych odsłon. Poinformowaliśmy o tym jako pierwsi. Podobnie było w dniu podpisania nowelizacji przez Prezydenta. Wówczas Skuterowo.com było na ustach niemal wszystkich. Od tego momentu żyjemy jakby w innej rzeczywistości…
To wspaniałe! 

Skuterowo.com wraz z całą naszą branżą importerów i producentów ewoluowało zyskując dodatkową specjalizację jaką obok segmentu skuterów i motorowerów 50 ccm są również motocykle 125 ccm. Przed Wami oraz Skuterowo.com ogrom pracy i czas nie mniejszej mobilizacji. Deklarujemy Wam pełną gotowość do niesienia niezbęd- nego wsparcia ze strony całej naszej Redakcji. Dzięki temu wspólnie zrealizujemy marzenia wszystkich tych, którzy od zawsze pragnęli przesiąść się na dwa kółka.

Zrzut ekranu 2014-07-03 o 18.51.12

 

Pobierz Treść Listu Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button