Aktualnie czytasz:
Kymco People One 125 – skuter na prawo jazdy B
0

Kymco Polska pokazuje kolejny skuter będący nowością na naszym rynku. To Kymco People One 125, który debiutuje ze względu na nowe przepisy dot. jednośladów 125 ccm. Więcej o tym pojeździe opowiada w rozmowie ze Skuterowo.com Piotr Gontarski, brand manager polskiego importera.

W tym roku do portfolio Kymco w Polsce dołączyło wiele nowych sprzętów o pojemności 125 cm3. Wśród nich jest People One. Dlaczego on się pojawił na naszym rynku i co to jest w ogóle za pojazd? Czym się różni od dotychczasowego People, na przykład GT?

W związku ze zmianą przepisów dotyczących uprawnień do poruszania się pojazdami o pojemności 125, wprowadziliśmy do naszej oferty kilka modeli w tej właśnie pojemności, jednym z nich jest People One. Dla niektórych wielbicieli naszej marki nazwa People zapewne jest już dobrze kojarzona, natomiast model, który chciałbym Państwu zaprezentować jest tegoroczną nowością. Jest to pojazd wyposażony w jednostkę napędową o pojemności 125 cm3, zasilaną wtryskiem paliwa. Pojazd sylwetką nawiązuję do skuterków typowo miejskich. Z przodu jest 16 calowe koło, z tyłu 14 cali, pojazd standardowo wyposażony jest w fabryczny kufer Kymco produkowany dla nas przez firmę Shad. Jeżeli chodzi o stylizację tego pojazdu, nawiązuję ona do konkurencyjnych sprzętów typu Honda SH, Piaggio Liberty. Oferujemy ten pojazd przede wszystkim dla klientów poszukujących alternatywy dla pojazdu samochodowego. Moc jednostki napędowej to 9.5 KM, natomiast jeżeli chodzi o moment obrotowy to również 9.5, ale NM.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Ten pojazd spełnia wymagania homologacyjne, jeżeli chodzi o nowe przepisy o 125 cm3?

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Oczywiście, wszystkie oferowane przez nas produkty, między innymi również pojazdy w pojemności 125 jak najbardziej spełniają założenia nowelizacji ustawy.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%