ZONTES 310M – ciekawy maksiskuter dostępny w równie ciekawej cenie

Informacja prasowa

W skrócie
  • Zontes 310M to niepowtarzalny sposób na ekspresową miejską jazdę w nowoczesnym stylu
  • Ten skuter potrafi zaskoczyć dynamiką, właściwościami jezdnymi i bardzo bogatym wyposażeniem
  • A teraz Zontes 310M dostępny jest w obniżonej cenie, którą objęta została ograniczona ilość pojazdów

ZONTES 310M jest jednym z tych pojazdów, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Nie tylko wygląda odważnie i niebanalnie, ale także oferuje bezkonkurencyjną mieszankę funkcjonalności, świetnego prowadzenia i wysokiej funkcjonalności. A teraz Zontes 310M dostępny jest w nowej jeszcze bardziej kuszącej cenie.

 

Tego jednośladu nie pomylisz z żadnym innym. Chyba, że z bliźniaczym 125M, który oprócz silnika, różni się zaledwie kilkoma detalami. ZONTES 310M to wysoka jakość i mocny konkurent w świecie królujących na ulicach miast jednośladów z automatyczną bezstopniową przekładnią. Dopracowany, odważny i bardzo dynamiczny design idealnie współgra z nowoczesną konstrukcją oraz niespotykanym często nawet w klasie premium wyposażeniem. 310M to nieoczywisty pojazd, który zachwyca funkcjonalnością i zachowaniem podczas jazdy. Jego dopracowana ergonomia oraz przemyślane dodatki umilą każdą przejażdżkę. Bez względu na to, czy wybierasz się do pracy, czy na weekendowy wypad za miasto.

Zontes 310M dał się już poznać jako zwarty, dynamiczny i bardzo łatwy w prowadzeniu skuter, który zachwyca zwinnością i poręcznością. Odpowiada za to m.in. autorska konstrukcja z dwoma chłodnicami cieczy. Jedna z przodu pojazdu – tuż za przednim kołem oraz druga przy silniku. Dzięki temu rozwiązaniu można było skrócić rozstaw osi, nie rezygnując z wydajnego i stabilnego chłodzenia. Z kolei spory jak na skuter, bo wynoszący 155 mm prześwit pozwala bezstresowo parkować na niemal każdym krawężniku i pewnie przejeżdżać przez progi zwalniające.

Zontes 310M: Najbogatsze wyposażenie w klasie

ZONTES 310M to nie tylko ekstrawagancki i nowoczesny wygląd, ale także bardzo bogate wyposażenie, niespotykane wśród pojazdów w tym segmencie. W pełni elektryczna obsługa, bezkluczykowy dostęp do pojazdu, kolorowy ekran TFT z bezprzewodową łącznością, czy elektrycznie regulowana wysokość szyby  i wydajne oświetlenie Full-LED oraz układ ABS to tylko niektóre z funkcji jakie znajdują się na długiej liście wyposażenia tego skutera.

Precyzyjne czujniki cieśnienia i temperatury w oponach na bieżąco monitorują ich stan i ostrzegają gdy nastąpi przekroczenie granicznych wartości, a ukryte w schowku pod kierownicą podwójne gniazdo USB szybkiego ładowania zgodnego z systemem Quick Charge 3.0 o łącznej mocy 36W, pozwala na swobodne, bezpieczne i szybkie ładowanie urządzeń mobilnych podczas jazdy. Same schowki otwierane są wygodnie, za pomocą łatwych w obsłudze przycisków.

Przeczytaj także:

Zontes 310M: maksiskuter dla nowoczesnych mieszczuchów?

Wydajny, ekonomiczny i nowoczesny – a teraz w nowej, niższej cenie

Do napędu 310M użyto skonstruowano od podstaw dla tego skutera zespołu napędowego, który sprzężono z nowoczesnym silnikiem autorskiej konstrukcji. Jednostka charakteryzuje się wysokim stopniem sprężania 11,8:1 przy bardzo niskim zużyciu paliwa, które pozwala uzyskać 24,5 kW i pokaźny moment 32 Nm. Dzięki nowoczesnej konstrukcji wysokie osiągi idą w parze z oszczędnością i ekologią. Zastosowano także szereg zabiegów technologicznych, by wysokie parametry szły w parze z żywotnością i niezawodnością.

ZONTES 310M dostępny jest teraz w nowej promocyjnej cenie 18 999 zł. Ilość pojazdów objętych promocją jest ograniczona. Lista salonów ZONTES oraz więcej informacji o niepowtarzalnych pojazdach ZONTES dostępna jest na stronie www.zontespolska.pl

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

 

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button