Test Zipp Pro 50 GT: Czym Zaskakuje?

Zipp Pro 50 GT to jedna z nowości tej marki na sezon 2013. Co oznacza ta dwuliterowa sygnatura w praktyce i czego można się spodziewać po tym motorowerze? O tym dziś w Skuterowo.com.

Klasyczne Pro 50 testowaliśmy już trzy lata temu, dlatego nie ma sensu rozwodzić się nad tym, jak to się prowadzi, jakich można spodziewać się osiągów i wrażeń z jazdy. To się nie zmieniło. Tak więc gdzie znajdziemy powiew świeżości?

Na pierwszy rzut widać przeprojektowaną przednią czachę razem z reflektorem. Wygląda dużo fajniej, niż w zwykłym Pro 50. Dodatkiem są również ledowe kierunkowskazy z przodu i z tyłu. Przechodząc na tył też zobaczycie coś fajnego – zupełnie nową tylną lampę, również wykonaną w technologii led. Naprawdę wygląda to rewelacyjnie.

Zipp Pro 50 GTWersja GT też nie jest wolna od, które posiada zwykły Zipp Pro 50. Na przykład dalej obrotomierz nie działa tak jak trzeba. Jest mega flegmatyczny i przez to przekłamuje wskazania. Jednak jeśli dla kogoś nie ma to takiego znaczenia, to da się jakoś przeżyć ten mankament…

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Generalnie sprzęt wygląda naprawdę dobrze, zwłaszcza w takim malowaniu. Nowy Zipp Pro 50 GT wiemy, że się podoba i robi wrażenie nie tylko na kierowcy.

[nggallery id=135]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. No okej , ale czy za zmianę kilku rzeczy mamy płacić dotakowy nawet 1000zł? Pomijając już fakt że 1.000.000 razy bardziej wolę swoją 5 letnią yamahe Dt 50 niż takiego nowego zippa bynajmniej ze względu na osiągi.

  2. Goście z Zippa mają ciekawe podejście do motorowerów. Nawalą jakiś ledowych światełek, zrobią hamulce tarczowe i nową czaszę ale zapominają o jednym. O ile się nie mylę jest to jednostka czterosuwowa i w życiu nie wsiadłbym na coś takiego. Jedziesz pod górkę tym „sportem” i nagle ups nie ma mocy…

  3. Mnie osobiście dziś zaskoczył ten motorower kiepską jakością ale to tak jak powiedział sprzedawca: taki skuter jaka cena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button