Zdobądź Triumpha Scramblera, którym jeździł James Bond.

Daniel Craig upalał, ja tez bym upalał

W skrócie
  • Triumph Scrambler 1200 z filmu "No time to die" trafia na aukcję
  • Dochód z licytacji ma trafić na cele charytatywne, a sam motocykl jest jednym z 60. eksponatów, które będzie można nabyć z okazji 60-lecia kultowej serii filmowej

Najbardziej znany agent specjalny świata potrafi latać, pływać, skakać i być śmiertelnie skutecznym. Potrafi także genialnie jeździć. Zarówno wypasionymi samochodami, jak i specjalnymi wersjami motocykli, na których ściga złe charaktery, zakrzywiając przy okazji reguły fizyki. Jednym z jego bardziej charakternych jednośladów jest Triumph Scrambler 1200, który, uwaga!, może stać się teraz Twoją własnością.

Już 28 września odbędzie się licytacja na żywo, w legendarnym domu aukcyjnym Christie’s. To wyjątkowe wydarzenie zostało, specjalnie przygotowano z okazji 60-lecia Jamesa Bonda na srebrnym ekranie. Wśród wyjątkowych sześćdziesięciu eksponatów związanych z 25 filmami z agentem 007 będzie do wylicytowania m.in. smoking Jamesa Bonda, który nosił Daniel Craig, replika Aston Martin DB5, a także Triumph Scrambler 1200, którego widzowie mogli zobaczyć w ostatniej części filmu o brytyjskim agencie pt. „Nie czas umierać”. Środki zebrane podczas licytacji zostaną w pełni przekazane na cele charytatywne.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem tego wyjątkowego motocykla, który brał udział w niezwykłych scenach akcji nakręconych we Włoszech, trzeba się zarejestrować w ciągu najbliższych 7 dni na stronie Christie’s! Skok Bonda nad placem zabytkowego miasta Matera na Triumphie Scramblerze 1200 XE przejdzie do historii kinematografii, dlatego, jeśli marzysz o tej wyjątkowej maszynie, nie zwlekaj!

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Tylko niech nikt nie pomyli tego motocykla z Triumphem Scramblerem 1200 XE Bond Edition (na zdjęciu powyżej). To nie wersja specjalna, a dokładnie ta maszyna, która została przygotowana specjalnie przez Triumpha dla Agenta 007. Oj, zazdrościmy już teraz szczęśliwemu nabywcy.

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button