Zabezpieczenia KOVIX – niech twój motocykl będzie wyjątkowo bezpieczny podczas zimowego snu

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego jednośladu!

W skrócie
  • Zadbaj o bezpieczeństwo swojego motocykla!
  • Firma KOVIX posiada blokady na tarcze hamulcowe, kłódki, linki oraz łańcuchy
  • Wszystkie typy blokad mogą być używane z alarmem aktywowanym, jak i dezaktywowanym

Od ponad dekady KOVIX produkuje i udoskonala inteligentne systemy zabezpieczeń do każdego rodzaju skuterów i motocykli. Łącząc doświadczenie i najnowsze rozwiązania technologiczne twórcy marki KOVIX dążą do rozwoju każdego modelu w oparciu o potrzeby klientów. Jako jedyni na rynku oferujemy naszym klientom zabezpieczenia antykradzieżowe z możliwością aktywowania i dezaktywowania alarmu.

Sezon nieubłaganie dobiega końca, a wraz z nią pojawiać się będą pierwsze przygotowania do zimowania naszego motocykla. Warto jest zacząć je przede wszystkim od porządnego mycia, aby nasz jednoślad porzucił wszystkie pamiątki minionych kilku miesięcy i okres zimy przeczekał bez zbędnych resztek owadów oraz asfaltu z dróg. Nie wszyscy właściciele dwóch kółek mają jednak możliwość przechowania swojej maszyny w przydomowym, bezpiecznym i ciepłym garażu, dlatego dla wszystkich tych, którzy parkują je w garażach podziemnych, wspólnych pomieszczeniach lub pod blokami mieszkalnymi firma KOVIX przygotowała różne typy blokad.

Ze względu na warunki, w których nasz motocykl będzie zimował, warto jest dodatkowo go zabezpieczyć przed amatorami cudzej własności. Nie od dziś wiadomo przecież, że jednoślady cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a złodzieje coraz śmielej włamują się nawet do miejsc, które objęte są monitoringiem. Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo naszych dwóch kółek warto jest skorzystać z zabezpieczenia, które znacznie podniesie jego bezpieczeństwo i najprawdopodobniej sprawi, że do kradzieży nie dojdzie.

Najważniejsze informacje:

  1. Warto zadbać o bezpieczeństwo naszego motocykla nie tylko w trakcie sezonu, ale również w okresie zimowania.
  2. Firma KOVIX posiada najróżniejsze blokady, które skutecznie zabezpieczą nasz motocykl przed kradzieżą.
  3. W ofercie są zarówno blokady na tarcze hamulcowe, kłódki, łańcuchy i linki. Wszystkie mogą być używane zarówno z aktywowanym, jak i dezaktywowanym sygnałem alarmowym.

KOVIX oferuje swoim klientom szeroki wybór zabezpieczeń motocyklowych różnego rodzaju:

Jako nieliczne z dostępnych zabezpieczeń, produkty marki KOVIX mogą być używane zarówno z aktywowanym, jak i dezaktywowanym sygnałem alarmowym.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

NASZA JAKOŚĆ

Nasze zabezpieczenia motocyklowe to najwyższa jakość użytych materiałów i dbałość o każdy szczegół. Oferujemy naszym klientom najgłośniejszy z dostępnych na rynku alarm o natężeniu 120 dB, z możliwością aktywacji i dezaktywacji, których podzespoły elektroniczne są całkowicie wodoodporne. Wykonane ze stali nierdzewnej wybrane produkty KOVIX zdobyły europejski Certyfikat Bezpieczeństwa SRA. Charakterystyczny wygląd, niezawodność i szeroki wybór modeli, w połączeniu z najatrakcyjniejszą ceną sprawiają, że KOVIX to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia.

BLOKADY KOVIX

Blokada zakładana na tarczę hamulcową unieruchamia koło i uniemożliwia jazdę motocyklem. Dzięki swojej prostocie i kompaktowym rozmiarom blokady tarczy stanowią najszybszy sposób na zabezpieczenie motocykla lub skutera przed kradzieżą w każdym miejscu. Wybierając model z alarmem o natężeniu 120 dB masz pewność, że każda próba zniszczenia lub przetransportowania motocykla zostanie zauważona.

KŁÓDKI

Kłódki typu U-Lock to skuteczny i wytrzymały sposób na zabezpieczenie pojazdów przed kradzieżą poprzez spięcie go z elementem otoczenia, np. latarnią lub barierką. Grubość stali, z której wykonany jest pałąg i zamek gwarantuje, że nie zostaną one z łatwością przecięte lub uszkodzone. Wybierając model z alarmem o natężeniu 120 dB masz pewność, że każda próba zniszczenia lub przetransportowania motocykla zostanie zauważona.

ŁAŃCUCHY I LINKI

Zaletą łańcucha zabezpieczającego jest jego uniwersalność. Może być użyty zarówno do blokowania koła motocykla, do spięcia go z elementem otoczenia, ale również jako zabezpieczenie na bramę garażu, w której przechowujesz maszynę. Dzięki heksagonalnemu przekrojowi ogniw, łańcuch KOVIX jest trudny do przecięcia lub zniszczenia. Łańcuchy KOVIX wyposażone są w materiałową osłonę, która zapobiega zarysowaniu elementów motocykla.

Pełna oferta blokad firmy KOVIX znajduje się na stronie www.morettiparts.pl.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button