Yamaha wznowiła produkcję w fabrykach we Włoszech i Francji.

Związana z epidemią sytuacja w krajach Zachodniej Europy wydaje się ulegać poprawie. Dzięki temu producenci jednośladów powracają do funkcjonowania. Przykładem są dwie europejskie fabryki Yamahy. 

Zarówno włoska jak i francuska placówka powróciły 4 maja do żywych, po zawieszeniu pracy 16 marca. Ponownie uruchamianie produkcji w obydwóch placówkach rozpoczęło się już w kwietniu, gdzie w fazie pierwszej do pracy powróciła tylko całkowicie niezbędna do produkcji część obsady oraz pracownicy, których zadaniem było przygotowanie fabryk na ponowne rozkręcenie procesu.

Obecnie wprowadzono do realizacji fazę drugą, która ma na celu powrócenie do produkcji na możliwie normalną skalę, z uwzględnieniem obowiązujących w obydwóch krajach obostrzeń dotyczących zapobieganiu rozprzestrzeniania się patogenu.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie szefa Yamaha Motor Europe Erica de Seynesa, "Ponowne otwarcie fabryk produkujących motocykle i skutery w Europie to pozytywna wiadomość w skomplikowanym czasie jakiego doświadczamy... To także obrazuje nasze starania we wspieraniu europejskiej sieci dealerskiej, która w nadchodzących tygodniach także powróci do normalnego funkcjonowania w krajach, gdzie obostrzenia były największe, jak Hiszpania, Włochy, czy Francja".

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button