Aktualnie czytasz:
Yamaha wznowiła produkcję w fabrykach we Włoszech i Francji.
0

Związana z epidemią sytuacja w krajach Zachodniej Europy wydaje się ulegać poprawie. Dzięki temu producenci jednośladów powracają do funkcjonowania. Przykładem są dwie europejskie fabryki Yamahy. 

Zarówno włoska jak i francuska placówka powróciły 4 maja do żywych, po zawieszeniu pracy 16 marca. Ponownie uruchamianie produkcji w obydwóch placówkach rozpoczęło się już w kwietniu, gdzie w fazie pierwszej do pracy powróciła tylko całkowicie niezbędna do produkcji część obsady oraz pracownicy, których zadaniem było przygotowanie fabryk na ponowne rozkręcenie procesu.

Obecnie wprowadzono do realizacji fazę drugą, która ma na celu powrócenie do produkcji na możliwie normalną skalę, z uwzględnieniem obowiązujących w obydwóch krajach obostrzeń dotyczących zapobieganiu rozprzestrzeniania się patogenu.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie szefa Yamaha Motor Europe Erica de Seynesa, „Ponowne otwarcie fabryk produkujących motocykle i skutery w Europie to pozytywna wiadomość w skomplikowanym czasie jakiego doświadczamy… To także obrazuje nasze starania we wspieraniu europejskiej sieci dealerskiej, która w nadchodzących tygodniach także powróci do normalnego funkcjonowania w krajach, gdzie obostrzenia były największe, jak Hiszpania, Włochy, czy Francja”.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%