Aktualnie czytasz:
Yamaha Neos 50 2T/4T: Z bliska
1

Neos to tradycja. To uosobienie japońskiego sposobu myślenia o miejskich jednośladach. Yamaha śmiało konkuruje w tym segmencie z europejskimi producentami. Zobacz Neo’sa z bliska.

Najnowsza generacja to dywersyfikacja jednostek napędowych 50 ccm. Mamy wybór pomiędzy silnikiem dwu i czterosuwowym. 4T zasilane są elektronicznym wtryskiem paliwa i chłodzone cieczą. Koniec z regulacją gaźników, ssaniem, przegrzewaniem i nieoptymalnym składem mieszanki. Yamaha wyposażona jest w cyfrową deskę rozdzielczą – wygląda wręcz imponująco.

Zobacz również: Test Yamaha Neos

Nade wszystko jakość. Yamaha przez lata zdołała wypracować sobie wizerunek niezawodnej i żywotnej marki pojazdów miejskich. Neos to świetna opcja dla tych, którzy chcą kupić skuter stylowy, tani w eksploatacji i niemal wieczny.

Cena? Nieco ponad 7000 PLN. To chyba dobra kwota jak za jednoślad tej marki i tej jakości. Warto?

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

[nggallery id=62]

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Fot.: Yamaha Global
Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%