Aktualnie czytasz:
Yamaha Neos 50 2T/4T: Z bliska
1

Neos to tradycja. To uosobienie japońskiego sposobu myślenia o miejskich jednośladach. Yamaha śmiało konkuruje w tym segmencie z europejskimi producentami. Zobacz Neo’sa z bliska.

Najnowsza generacja to dywersyfikacja jednostek napędowych 50 ccm. Mamy wybór pomiędzy silnikiem dwu i czterosuwowym. 4T zasilane są elektronicznym wtryskiem paliwa i chłodzone cieczą. Koniec z regulacją gaźników, ssaniem, przegrzewaniem i nieoptymalnym składem mieszanki. Yamaha wyposażona jest w cyfrową deskę rozdzielczą – wygląda wręcz imponująco.

Zobacz również: Test Yamaha Neos

Nade wszystko jakość. Yamaha przez lata zdołała wypracować sobie wizerunek niezawodnej i żywotnej marki pojazdów miejskich. Neos to świetna opcja dla tych, którzy chcą kupić skuter stylowy, tani w eksploatacji i niemal wieczny.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Cena? Nieco ponad 7000 PLN. To chyba dobra kwota jak za jednoślad tej marki i tej jakości. Warto?

[nggallery id=62]

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Fot.: Yamaha Global
Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%
0%
0%
0%