Yamaha MT-03: Uniwersalny motocykl dla początkujących

Yamaha MT-03 to uniwersalny naked bike stworzony z myślą o początkujących motocyklistach, bądź o takich, którzy ponad moc cenią sobie walory praktyczne tego typu maszyny. Zobaczcie tę propozycję z bliska.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Na stoisku Yamahy stoi MT-03, nie najmniejszy motocykl z serii MT, bo jest tam jeszcze 125’tka. Jeździłem na modelu MT-07, MT-09 i to dosyć dużo, bo prawie objechałem na tych maszynach Polskę. 03 jeszcze nie jeździłem, ale ma 42 KM, a to dobrze wróży. Oczywiście stalowa rama, oczywiście tradycyjne zawieszenie, ale na obydwóch kołach hamulce tarczowe. Jest to motocykl mimo wszystko może nie budżetowy, ale skierowany do motocyklistów, którzy zaczynają swoją przygodę z motocyklami i dla tych, którzy mają trochę mniejsze zasoby finansowe. Niecałe 22 tysiące, ale maszyna bardzo solidnie zbudowana, bardzo ładnie wystylizowana i na pewno będziecie na niej czerpali dużo radości z jazdy.

1 opinia

  1. Niestety byłem na wystawie w W-wie i mam trochę inne zdanie od Pana Redaktora.
    MT-03 porównując do R3, pod względem pozycji kierowcy, to niestety przy wzroście w okolicach 190cm i wyżej, miejsca jest więcej na R3. Powód banalny, przetłoczenia zbiornika, patent popularny w wielu naked-ach, niestety nie dla wysokich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button