125 ccm
Aktualnie czytasz:
Yamaha Majesty 125 ccm S (skuter na prawo jazdy kat. B): Od A do Z
2
 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Przez ostatni tydzień w redakcji Skuterowo.com gościł wyjątkowy skuter 125 ccm. To nowa, odmieniona Yamaha Majesty S 125 ccm, która zaskakuje niemal na każdym kroku, a właściwie na każdym kilometrze jaki pokonaliśmy tym sprzętem.

Nasze eskapady na Yamaha Majesty 125 często krzyżował deszcz, który i tak nas nie zniechęcił na tyle, aby porzucić ten skuter w garażu. To za sprawą jego wyjątkowości i dopracowaniu w każdym calu, co możecie zobaczyć na powyższym filmie.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
17%
0%
17%
  • Zdjęcie profilowe Adek67
    18 stycznia 2015 at 17:00

    Zachęcony przez wasz artykuł postanowiłem wypróbować majesty s,przez dwa dni zrobiłem 400 km w mieście i w trasie, albo ja miałem inny skuter albo wy.Po mieście idzie na ostro dobre odejście to jedyna zaleta tego skutera,pozycja którą wymusza siedlisko jest tak nie komfortowa że po 30 minutach boli cie wszystko od kolan po plecy,jeśli nie zauważycie dziury i w nią wpadniecie kierownica wyrywa wam ręce ,hamulce żylety aż do przesady mocniejsze wciśnięcie kończy się blokowaniem kół .W trasie pozycja wymuszona siedliskiem zmusza do przerw w jeździe, trasę do Radomia i z powrotem do Warszawy przerywałem co 50 km .No i cena wiem że za Yamahę trzeba płacić ale 14 tyś. to przegięcie. Reasumując jeśli chcecie żeby jazda skuterem dawała wam przyjemność zróbcie jak ja dołożyłem 5 tys i kupiłem x-maxa skuter dopracowany do perfekcji .Pozdrawiam

  • Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    19 stycznia 2015 at 17:02

    No tak Adek67, dołożyłeś 1/3 ceny i kupiłeś coś lepszego, genialne – cieszę się Twoim szczęściem ale przy okazji porównujesz dwa skutery o innym przeznaczeniu i innej półce cenowej żeby nie powiedzieć również jakościowej. X-Max to klasa premium a Nowa Majesty S to typowy mieszczuch na krótkie trasy z płaską podłogą na kratkę browarów.