Aktualnie czytasz:
Yamaha Giggle: Z bliska
3
 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Pamiętacie Hondę Zoomer? Brzydką, technicznie zaawansowaną wydumkę? Jeśli tak to już wiecie z czym się „je” Yamahę Gigglę (znaną także jako Vox lub C3). Skuter jest maksymalnie brzydki, prawie każdemu kojarzy się z lodówką na kołach. Ale jest wyposażony w czterosuwowy, trzyzaworowy (dwa dolotowe, jeden wydechowy), chłodzony cieczą silnik 50ccm zasilany wtryskiem paliwa Mikuni. Niestety, podobnie jak w Zoomerze mamy do czynienia z dwoma kiepskimi bębnami zamiast prawdziwych hamulców. Poza tym wygląd nie poraża, ale bak schowany w podłodze sprawił, że znajdująca się z tyłu lodówka może służyć jako… lodówka! Schowek ma pojemność 33 litrów i można w nim zmieścić wszystko co niezbędne na majówkowy piknik. Oczywiście pod warunkiem, że jedziemy sami – Yamaha jest bowiem jednoosobowa. Produkcję zakończono przed sezonem 2010, więc Giggle’a można dostać tylko na rynku wtórnym.

PS. Jak trafnie zauważył facet na filmie cechą 4T jest to, że robią więcej „miles per galon” niż „miler per hour” – dobrze powiedziane…

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Fot.: Yamaha
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%