Kaszëbë Meetup. Rajd fanów marki Junak i motocykli Junak M12 Vintage już niebawem!

Zapowiada się rajd motocyklowy pełen pozytywnych wibracji.

W skrócie
  • Wiosenny rajd motocyklowy fanów motocykla Junak M12 Vintage
  • Świetny sposób na spędzenie motocyklowego weekendu
Fani Junaka M12 Vintage łączcie się! Zwłaszcza, że zbliża się ku temu świetna okazja - pod koniec kwietnia i w pięknych okolicznościach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego!

Kaszëbë Meetup – pod taką nazwą, w dniach 23-25 kwietnia 2021, odbędzie się wiosenny rajd miłośników motocykla Junak M12 Vintage. Będzie to świetna okazja do spędzenia w przyjemny i bardzo motocyklowy sposób ostatniego kwietniowego weekendu dla wszystkich fanów modelu M12 Vintage, sympatyków marki, a także osób, które dopiero chcą zapoznać się z klimatem, jaki tworzy ten motocykl i niepowtarzalne towarzystwo gromadzące się wokół wydarzenia.

Kaszëbë Meetup to rajd motocyklowy, połączony z elementami przygodowej jazdy na orientację, który odbędzie się na terenie malowniczego Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W planach, oprócz samego rajdu, przygotowane jest także ognisko, zwiedzanie AleBrowaru w Lęborku, połączone z grillem, przejazd przez Puszczę Wierzchucińską oraz wizyta na nadmorskiej plaży w Lubiatowie.
A wszystko w miłej atmosferze z rock`n rollowym klimatem.
Junak M12 Vintage

Junak M12 Vintage 125: na czym polega fenomen tego motocykla? [Opinie, dane techniczne, cena, galeria zdjęć]

 
Wszyscy zainteresowani udziałem w imprezie Kaszëbë Meetup, znajdą wszelkie szczegóły i harmonogram eventu w zorganizowanym na facebooku wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/392924175335279/

Ilość uczestników jest ograniczona możliwościami bazy noclegowej, dlatego z rezerwacją noclegów lepiej nie zwlekać.

Marka Junak oraz portal Jednoślad.pl objęły wydarzenie patronatem, dlatego w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkich poszukujących świetnego pretekstu na wiosenną wycieczkę motocyklową.
My tam będziemy na pewno!

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button