Kaszëbë Meetup. Rajd fanów marki Junak i motocykli Junak M12 Vintage już niebawem!

Zapowiada się rajd motocyklowy pełen pozytywnych wibracji.

W skrócie
  • Wiosenny rajd motocyklowy fanów motocykla Junak M12 Vintage
  • Świetny sposób na spędzenie motocyklowego weekendu
Fani Junaka M12 Vintage łączcie się! Zwłaszcza, że zbliża się ku temu świetna okazja – pod koniec kwietnia i w pięknych okolicznościach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego!

Kaszëbë Meetup – pod taką nazwą, w dniach 23-25 kwietnia 2021, odbędzie się wiosenny rajd miłośników motocykla Junak M12 Vintage. Będzie to świetna okazja do spędzenia w przyjemny i bardzo motocyklowy sposób ostatniego kwietniowego weekendu dla wszystkich fanów modelu M12 Vintage, sympatyków marki, a także osób, które dopiero chcą zapoznać się z klimatem, jaki tworzy ten motocykl i niepowtarzalne towarzystwo gromadzące się wokół wydarzenia.

Kaszëbë Meetup to rajd motocyklowy, połączony z elementami przygodowej jazdy na orientację, który odbędzie się na terenie malowniczego Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W planach, oprócz samego rajdu, przygotowane jest także ognisko, zwiedzanie AleBrowaru w Lęborku, połączone z grillem, przejazd przez Puszczę Wierzchucińską oraz wizyta na nadmorskiej plaży w Lubiatowie.
A wszystko w miłej atmosferze z rock`n rollowym klimatem.
Junak M12 Vintage

Junak M12 Vintage 125: na czym polega fenomen tego motocykla? [Opinie, dane techniczne, cena, galeria zdjęć]

 
Wszyscy zainteresowani udziałem w imprezie Kaszëbë Meetup, znajdą wszelkie szczegóły i harmonogram eventu w zorganizowanym na facebooku wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/392924175335279/

Ilość uczestników jest ograniczona możliwościami bazy noclegowej, dlatego z rezerwacją noclegów lepiej nie zwlekać.

Marka Junak oraz portal Jednoślad.pl objęły wydarzenie patronatem, dlatego w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkich poszukujących świetnego pretekstu na wiosenną wycieczkę motocyklową.
My tam będziemy na pewno!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button