Wybierz się: Zakończenie sezonu motocyklowego Skuterowo.com

W sobotę, 2 października w Scooterland Warszawa odbędzie się oficjalny finisz sezonu Skuterowo.com.
To również dobry moment na podsumowanie działań społecznych inicjatyw serwisu.

Celem tegorocznej inicjatywy pod hasłem Ja w Korkach nie Stoję była propagacja skutera jako optymalnego środka transportu w mieście i poza nim.
Aktualna sytuacja w polskich miastach zmusza do poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Dzięki jednośladom realnie wpływamy na korki, skracamy swój czas podróży, zyskujemy na mobilności i niezależności,- twierdzi Leszek Śledziński, współorganizator z ramienia społecznościowego serwisu Skuterowo.com.

Działania miały na celu zmienić sposób myślenia o jednośladach i zmianę przyzwyczajeń społeczności miejskiej. Przez ostatnie miesiące sygnowano ponad 5500 pojazdów logo akcji. Dzięki pomocy dealerów i producentów inicjatywa swoim działaniem objęła wszystkie aglomeracje na terenie kraju.
Początek października to pora zakończenia pierwszego etapu naszych działań. To również dobry moment na oficjalne zakończenie sezonu. Przewidywania synoptyków nie napawają optymizmem, prognozy mówią o pierwszych atakach zimy już w połowie października. Dlatego bezpieczniejszym będzie zorganizowanie takiej imprezy na początku nowego miesiąca,- mówi Krzysztof Grula ze Scooterland, współorganizator.

W razie niepogody bez obaw też można tutaj się spotkać – Scooterland to nie tylko duży plac, ale nie mniejszy salon. W środku również będzie można usiąść i fajnie spędzić ostatnią sobotę sezonu. – Dodaje Śledziński.

Już mogliśmy się przekonać, że Społeczność Skuterowo.com to sympatyczni i zgrani ludzie

W dniu eventu goście mogą liczyć nie tylko na wielkiego grilla czy upominki od Patronów. To będzie też świetna okazja na zorganizowanie konkurencji z wieloma nagrodami rzeczowymi. Dzięki współorganizatorom zapewnione będą też wyprzedaże z rabatami do 80%. Liczymy na duże powodzenie tej imprezy. Społeczność Skuterowo.com gromadzi mnóstwo wartościowych ludzi. To będzie doskonała chwila na wymianę swoich doświadczeń i ciekawe rozmowy z mechanikami Scooterland. Spotkanie to z pewnością zjednoczy tych wszystkich, których serce bije w rytm silników ich skuterów.
To wydarzenie ma na celu przede wszystkim integrację “skuterowej” społeczności. Zależy nam na większej solidarności wśród użytkowników  jednośladów. Wspólna inauguracja zakończenia tego sezonu to idealny pretekst do tego,- dodaje Leszek Śledziński, koordynator imprezy.


Podsumowanie akcji Ja w Korkach nie Stoję i zakończenie sezonu Skuterowo.com 2010.


Czas:
02.10.2010 (sobota)
Godzina 15.00
Miejsce:
ul. Modlińska 103A, Warszawa
Wstęp: Wolny
Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, wyprzedaże do -70%.

Zobacz wszystkie informacje na temat imprezy.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo
Fot.: Skuterowo.com/Scooterland

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. AVE…
    Mój made in skośno łoki skuter Barton Orlando 2T 70ccm się rozleci przed wyjazdem ze śląska i nie wyrobie na benzynie xD Więc niestety odpadam… może jakaś wideo konferencja? :>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button