Wybierz się: Zakończenie sezonu motocyklowego Skuterowo.com

W sobotę, 2 października w Scooterland Warszawa odbędzie się oficjalny finisz sezonu Skuterowo.com.
To również dobry moment na podsumowanie działań społecznych inicjatyw serwisu.

Celem tegorocznej inicjatywy pod hasłem Ja w Korkach nie Stoję była propagacja skutera jako optymalnego środka transportu w mieście i poza nim.
Aktualna sytuacja w polskich miastach zmusza do poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Dzięki jednośladom realnie wpływamy na korki, skracamy swój czas podróży, zyskujemy na mobilności i niezależności,- twierdzi Leszek Śledziński, współorganizator z ramienia społecznościowego serwisu Skuterowo.com.

Działania miały na celu zmienić sposób myślenia o jednośladach i zmianę przyzwyczajeń społeczności miejskiej. Przez ostatnie miesiące sygnowano ponad 5500 pojazdów logo akcji. Dzięki pomocy dealerów i producentów inicjatywa swoim działaniem objęła wszystkie aglomeracje na terenie kraju.
Początek października to pora zakończenia pierwszego etapu naszych działań. To również dobry moment na oficjalne zakończenie sezonu. Przewidywania synoptyków nie napawają optymizmem, prognozy mówią o pierwszych atakach zimy już w połowie października. Dlatego bezpieczniejszym będzie zorganizowanie takiej imprezy na początku nowego miesiąca,- mówi Krzysztof Grula ze Scooterland, współorganizator.

W razie niepogody bez obaw też można tutaj się spotkać - Scooterland to nie tylko duży plac, ale nie mniejszy salon. W środku również będzie można usiąść i fajnie spędzić ostatnią sobotę sezonu. - Dodaje Śledziński.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Już mogliśmy się przekonać, że Społeczność Skuterowo.com to sympatyczni i zgrani ludzie

W dniu eventu goście mogą liczyć nie tylko na wielkiego grilla czy upominki od Patronów. To będzie też świetna okazja na zorganizowanie konkurencji z wieloma nagrodami rzeczowymi. Dzięki współorganizatorom zapewnione będą też wyprzedaże z rabatami do 80%. Liczymy na duże powodzenie tej imprezy. Społeczność Skuterowo.com gromadzi mnóstwo wartościowych ludzi. To będzie doskonała chwila na wymianę swoich doświadczeń i ciekawe rozmowy z mechanikami Scooterland. Spotkanie to z pewnością zjednoczy tych wszystkich, których serce bije w rytm silników ich skuterów.
To wydarzenie ma na celu przede wszystkim integrację "skuterowej" społeczności. Zależy nam na większej solidarności wśród użytkowników  jednośladów. Wspólna inauguracja zakończenia tego sezonu to idealny pretekst do tego,- dodaje Leszek Śledziński, koordynator imprezy.


Inne publikacje na ten temat:

Podsumowanie akcji Ja w Korkach nie Stoję i zakończenie sezonu Skuterowo.com 2010.


Czas:
02.10.2010 (sobota)
Godzina 15.00
Miejsce:
ul. Modlińska 103A, Warszawa
Wstęp: Wolny
Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, wyprzedaże do -70%.

Zobacz wszystkie informacje na temat imprezy.

Fot.: Skuterowo.com/Scooterland

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. AVE…
    Mój made in skośno łoki skuter Barton Orlando 2T 70ccm się rozleci przed wyjazdem ze śląska i nie wyrobie na benzynie xD Więc niestety odpadam… może jakaś wideo konferencja? :>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button