Aktualnie czytasz:
W tym sezonie już 5000 km skuterem
3
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zakup skutera to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Na równi z zaangażowaniem się w Skuterowo.com i tym sposobem zarażając innych nieprzekonanych do tego pomysłu. Sprawiłem sobie wraz z początkiem sezonu 2010 miłą niespodziankę: Kymco New Dink, widoczne na zdjęciu po prawej. Aż trudno mi samemu uwierzyć, że przez te pół roku nabiłem niespełna 5000 km. Wynikałoby z tego, że w miesiąc pokonuję niemal 1000. Jak dla mnie to dobry wynik. Zwłaszcza, że obsługa mojego skutera ogranicza się do przeglądów i wizyt na stacjach benzynowych.
Swoją drogą ciekaw jestem, ile strzeli na liczniku wraz z końcem sezonu. Może jak pogoda będzie sprzyjać to uda się przekroczyć 8000?

PS. Przy okazji może wspomnę o nowościach Skuterowo.com. Pierwszą jest nowy dział Blogowy. Każdy dodając artykuł może jednocześnie tworzyć dziennik swojej eksploatacji. Tutaj też będziecie mogli śledzić wydarzenia Skuterowo.com. Nowości, zapowiedzi, komentarze.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  15 sierpnia 2010 at 18:31

  Co Kymkuś to Kymkuś. On polata. A ja też jestem już zarażony i… wcale się nie martwię tym. Sam propaguję ten środek transportu jako eko-nomiczny i eko-logiczny.

 • Zdjęcie profilowe Tomekj
  22 sierpnia 2010 at 01:28

  Za to ja uważam, że najgorszą decyzją w Twoim życiu było niekupienie Kawasaki EL 250, które marzyło o tym, by znaleźć się w Twoim użytkowaniu. Wtedy – gwarantuję Ci to – 1000 km robiłbyś tygodniowo 😀

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  1 lutego 2011 at 10:32

  Kawa EL 250 to nie skuter.. a skuter to skuter! ma schowek pod siedzeniem i chroni przed niesprzyjającą pogodą-w końcu polska to nie słoneczna italia. Ale cóż, jedni wolą motocykle, drudzy skutery.. 😉