Aktualnie czytasz:
W tym sezonie już 5000 km skuterem
3
 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Zakup skutera to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Na równi z zaangażowaniem się w Skuterowo.com i tym sposobem zarażając innych nieprzekonanych do tego pomysłu. Sprawiłem sobie wraz z początkiem sezonu 2010 miłą niespodziankę: Kymco New Dink, widoczne na zdjęciu po prawej. Aż trudno mi samemu uwierzyć, że przez te pół roku nabiłem niespełna 5000 km. Wynikałoby z tego, że w miesiąc pokonuję niemal 1000. Jak dla mnie to dobry wynik. Zwłaszcza, że obsługa mojego skutera ogranicza się do przeglądów i wizyt na stacjach benzynowych.
Swoją drogą ciekaw jestem, ile strzeli na liczniku wraz z końcem sezonu. Może jak pogoda będzie sprzyjać to uda się przekroczyć 8000?

PS. Przy okazji może wspomnę o nowościach Skuterowo.com. Pierwszą jest nowy dział Blogowy. Każdy dodając artykuł może jednocześnie tworzyć dziennik swojej eksploatacji. Tutaj też będziecie mogli śledzić wydarzenia Skuterowo.com. Nowości, zapowiedzi, komentarze.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  15 sierpnia 2010 at 18:31

  Co Kymkuś to Kymkuś. On polata. A ja też jestem już zarażony i… wcale się nie martwię tym. Sam propaguję ten środek transportu jako eko-nomiczny i eko-logiczny.

 • Zdjęcie profilowe Tomekj
  22 sierpnia 2010 at 01:28

  Za to ja uważam, że najgorszą decyzją w Twoim życiu było niekupienie Kawasaki EL 250, które marzyło o tym, by znaleźć się w Twoim użytkowaniu. Wtedy – gwarantuję Ci to – 1000 km robiłbyś tygodniowo 😀

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  1 lutego 2011 at 10:32

  Kawa EL 250 to nie skuter.. a skuter to skuter! ma schowek pod siedzeniem i chroni przed niesprzyjającą pogodą-w końcu polska to nie słoneczna italia. Ale cóż, jedni wolą motocykle, drudzy skutery.. 😉