Romet Ogar Caffe 125 Prezentacja i zdjęcia

Romet Ogar Caffe 125 sądząc po waszych komentarzach i mailach jakie do nas wysyłacie jest obiektem zainteresowania wielu. Dlatego postanowiliśmy zrealizować dla Was kolejne wideo. Tym razem nowy Ogar zagościł w Warszawie, nieopodal Stadionu Narodowego. Romet Ogar Caffe 125 obecnie kosztuje 5000 PLN, przez co w dużej mierze jest wybierany ze względu na dość atrakcyjną cenę. W zamian otrzymujemy dość oryginalnie wyglądający motocykl 125 ccm w stylu retro. Czy tę “taniość” widać? Naszym zdaniem nie jest aż tak źle. Całość prezentuje się dość interesująco, jednak jak zwykle w tym segmencie dopracowania wymagają detale. Z resztą sami zobaczcie.

[nggallery id=270]

Sprawdź również nasze nowe forum: Motocykle i Skutery 125 ccm

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Romet Ogar Caffe 125 to akurat jeden z lepszych motocykli w tym przedziale. Nadaje się zarówno na miasto, trasy jak i na drogi polne czy do lasu. Ma go mój znajomy z pracy i bardzo go sobie chwali. Problematyczna można być trochę jazda w czasie deszczu – bo przyczepność jest kiepska – ale dotyczy to wszystkich motocykli. Tutaj znalazłem test wideo https://www.youtube.com/watch?v=UjaS6twED78 warto się zapoznać z tym sprzętem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button