Turystyka Kawasaki – rusza nowy motocyklowy projekt importera

Informacja prasowa

W skrócie
  • Turystyka Kawasaki - nowy projekt importera japońskiej marki, który ma cieszyć i pozwalać na bezstresową turystykę motocyklową w sprawdzonych klimatach
  • W pilotażowym roku planowanych jest kilka terminów i destynacji. Będzie w czym wybierać.

Turystyka motocyklowa ma tak wiele zalet, że na jej temat powstały już tysiące publikacji. Nie dość, że cieszysz się jazdą na motocyklu, przeżywasz różnorakie przygody, to jeszcze poznajesz bliskie i te dalekie zakątki świata. Czy może być coś lepszego? Chyba jedynie wtedy, gdy dzielisz te doznania z ludźmi o podobnych pasjach i stylach życia. Wtedy po prostu jest jeszcze ciekawiej. Tak w telegraficznym skrócie powstał projekt “Turystyka Kawasaki.

Kawasaki pochwaliło się nowym projektem o nazwie Turystyka Kawasaki. W inauguracyjnym sezonie odbędą się trzy wyjazdy turystyczno-krajoznawcze po drogach asfaltowych. Trzy dni w siodle motocykla. Setki wspólnie pokonanych kilometrów, nowe znajomości i dobra zabawa!

Turystyka Kawasaki: rusza nowy projekt dla fanów marki

Pierwsza edycja już za niespełna miesiąc – w dniach 20-22 maja, chętni będą pokonywać winkle w Bieszczadach. A kolejne wyjazdy – w lipcu oraz wrześniu – na Dolny Śląsk i Mazury. Zapowiada się wspaniały sezon.

Przeczytaj też:

Kawasaki Z900 2021: Rasowy streetfighter, którego możesz zmienić w potulnego baranka [zdjęcia, cena, dane techniczne]

Organizator zapewnia o formule „All-Inclusive” na wyjeździe. W ramach pakietu uczestnicy mają zapewnione – oprócz noclegów w komfortowych pokojach – również pełne wyżywienie (śniadania, lunch na trasie, kolacje), ale także koszty ewentualnych wstępów, opłat parkingowych i okolicznościowych upominków. Słowem wszystko, czego motocyklowa dusza może zapragnąć w trasie i podczas odpoczynku.

Innymi słowy, Wy rezerwujecie czas i przygotowujecie do wyjazdu motocykl (dowolnej marki), a zespół Kawasaki zajmuje się całą resztą.

Oczywiście – na miejscu będzie możliwość przetestowania modeli Kawasaki na sezon 2022 – nie zabraknie oczywiście turystycznych Versysów, a także uniwersalnych maszyn serii Z, czy sportowców z serii Ninja.

Więcej informacji: www.turystyka.kawasaki.pl  oraz www.sklep.kawasaki.pl  

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button