Triumph Chrome Edition Show: motocykle z limitowanej edycji już czekają

Takiego chromu jeszcze nie widziano!

W skrócie
  • Triumph Chrome Edition Show zawitał do Polski
  • Specjalne limitowane wersje motocykli Triumph z serii Modern Classics będzie można poznać z bliska w salonach dealerskich marki

Triumph Polska prezentuje najnowsza limitowaną edycję motocykli z serii Modern Classics na rok 2023. Tym razem Brytyjczycy stawiają na chrom, który w unikalny sposób dekoruje maszyny nawiązujące do tego co najlepsze w bogatej historii tej angielskiej marki motocykli. 

Zobacz z bliska motocykle inspirowane kultowymi customami, prezentujące kunszt detailingu wykonane przez światowej klasy zespół projektowy Triumpha. Modele nawiązujące do legendarnego Speed Twina z 1937 z chromowanym zbiornikiem, a także do Tritona z lat 60-tych. Oszałamiająca nowa kolekcja Triumph Chrome Edition będzie dostępna w sprzedaży jedynie przez rok, a już teraz możecie zobaczyć ją na własne oczy w naszych salonach!

Triumph Chrome Edition Show już w Polsce

Triumph Chrome Edition Show rozpoczyna się w salonie Triumph Katowice już dziś, skąd 11 stycznia motocykle dotrą do salonu W Krakowie. Pełny harmonogram wydarzenia przedstawiamy poniżej. Triumph Scrambler 1200

Kalendarz Chrome Edition Show:

  • 09-10.01.2023 – TRIUMPH KATOWICE ul. Żelazna 17
  • 11-12.01.2023 – TRIUMPH KRAKÓW ul. Wielicka 250
  • 13-14.01.2023 – TRIUMPH WARSZAWA al. Jerozolimskie 200
  • 16-18.01.2023 – TRIUMPH WROCŁAW ul. Skarżyńskiego 9
  • 19-21.01.2023 – TRIUMPH POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 181
  • 23-25.01.2023 – TRIUMPH GDAŃSK al. Grunwaldzka 223

Przeczytaj też:

Nowa edycja specjalna motocykli Triumph na sezon 2023: jakie to jest piękne!

My właśnie ruszamy na spotkanie z motocyklami, które łączą w sobie wyrafinowaną stylistykę z wykończeniem dostępnym jedynie w galeriach sztuki. Weźcie przyciemniane okulary, bo poszczególne sztuki naprawdę mogą razić po oczach!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button