Nowa edycja specjalna motocykli Triumph na sezon 2023: jakie to jest piękne!

Klasyczne motocykle Triumph w wersji Chrome dostępnej tylko przez jeden rok

W skrócie
 • W tym roku Triumph raczył oczy fanów motocyklowej klasyki serią Gold Edition. W sezonie 2023 będą to maszyny z wykończeniami nawiązującymi jeszcze bardziej do klasyki gatunku. Proszę Państwa, oto Triumph Chrome Edition.

Kolekcja Chrome od brytyjskiego Triumpha to dziesięć klasycznie pięknych, ręcznie wykończonych i na swój sposób unikalnych motocykli, które nostalgiczny charakter motocykli z serii heritage wprowadzają na jeszcze wyższy poziom. Motocykle w wersji Chrome dostępne będą tylko przez rok, co dodatkowo podkreśla ich wyjątkowy charakter. Motocyklowe piękno właśnie zostało podniesione do kolejnej potęgi.

Zainspirowana klasycznym wyglądem, będącym częścią legendarnej historii marki Triumph – od czasu oryginalnych, chromowanych zbiorników paliwa z modeli Speed Twin z 1937 roku, przez Tritony z lat 60., aż po narodziny nowej, klasycznej generacji motocykli – Kolekcja Chrom to piękna, limitowana edycja celebrująca rękodzieło i artyzm będący w sercu DNA Triumpha. 

Czas na chrom!

Dziesięć limitowanych modeli motocykli z kolekcji Chrom dostępne będzie tylko przez rok. Ta zachwycająca, unikalna edycja przynosi odważne spojrzenie na najnowszą generację legendarnych klasycznych modeli z rodziny Bonneville oraz na wyznaczającego standardy Rocketa 3, z ręcznie wykonanym, charakterystycznie chromowanym wykończeniem. Gamę powiększają dedykowane pakiety akcesoriów Chrome Edition.

W tym roku Tirumph zaserwował nam stylowe i eleganckie wariacje na temat swoich klasycznych motocykli w oparciu o kolekcję Gold Edition. Na przyszły sezon poprzeczka podniesiona jest jezzcze wyżej i prezentuje się jeszcze bardziej rasowo. Aby zastosować nowatorskie techniki powlekania elementów motocykli należących do serii Chrome, wysłano mistrzów wykończenia z fabryki w Hinckley na specjalne mistrzowskie kursy, by poszerzyć ich perfekcyjne rzemiosło. Wszystko to sprawia, że rećznie wykańczane motocykle z kolekcji Chrome są prawdziwe unikalne  już po opuszczeniu fabryki.

Jakie motocykle dostępne będą w nowej kolekcji Chrome Edition?

Rocket 3 R Chrome Edition

 • Odważny i imponujący, chromowany zbiornik paliwa uzupełniony akcentami w kolorze Jet Black 
 • Dopasowane akcesoria: owiewka, reflektory, przedni błotnik, osłony chłodnicy, boczne i tylne panele w kolorze Jet Black

 

Rocket 3 GT Chrome Edition

 • Rzucający się w oczy, chromowany zbiornik paliwa z charakterystycznymi akcentami w kolorze Diablo Red 
 • Motocykl posiada owiewkę, reflektory, przedni błotnik, osłony chłodnicy, boczne i tylne panele w kolorze Jet Black

 

Bonneville T120 Chrome Edition

 • Nieskazitelnym, chromowany zbiornik paliwa i inspirowane dziedzictwem marki akcenty w kolorze Meriden Blue
 • Błotniki, reflektory i boczne panele w klasycznym kolorze Jet Black

 

Bonneville Bobber Chrome Edition

 • Elegancki, chromowany zbiornik paliwa oraz pokrycie w kolorze Jet Black i grafika wykorzystująca elementy logotypu Triumpha
 • Boczne panele i błotniki w kolorze Jet Black

 

Scrambler 1200 XE Chrome Edition

 • Piękny, chromowany zbiornik paliwa ze stylowymi pasami w kolorze Brooklands Green
 • Błotniki i osłona termiczna ze szczotkowanego aluminium, reflektor i panele boczne w kolorze Jet Black

 

Bonneville Speedmaster Chrome Edition

 • Znakomicie wykonany, chromowany zbiornik paliwa z wykończeniem w kolorze Diablo Red
 • Boczne panele, reflektor i błotniki w kolorze Jet Black 

Thruxton RS Chrome Edition

 • Inspirowany dziedzictwem marki, w pełni chromowany zbiornik paliwa z delikatnym wykończeniem w kolorze Jet Black
 • Błotniki, panele boczne, reflektor i osłona siedzenia pasażera w kolorze Jet Black

Bonneville T100 Chrome Edition

 • Współczesny zbiornik paliwa w kolorze Cobalt Blue, uzupełniony o metalowy pas Chrome Edition
 • Błotniki i boczne panele w kolorze Jet Black współgrające z klasyczny, chromowanymi oznaczeniami i korkiem paliwa

 

Speed Twin 900 Chrome Edition

 • Wyróżniający się w tłumie lakier Red Hopper z przykuwającym wzrok metalicznymi osłonami zbiornika paliwa kolekcji Chrom do tego elegancki pasek na zbiorniku paliwa w kolorze Jet Black i trójkątne logo Triumpha na zbiorniku z metalowymi detalami
 • Kontrastujące błotniki i boczne panele, z nowymi grafikami w kolorze czerwony i srebrnym

 

Scrambler 900 Chrome Edition 

 • Niepodrabialna kolorystyka Brooklands Green z klasycznym paskiem w kolorze Jet Black na zbiorniku i odważnymi metalicznymi osłonami zbiornika kolekcji Chrom, a także z chromowanym trójkątnym logotypem Triumpha 
 • Błotniki, boczne panele i osłony ramy w kolorze Jet Black

 

Podążając za wysokim zapotrzebowaniem edycji Gold Line z 2022 roku, która przyniosła jaśniejszą kolorystykę i piękne, ręcznie wykonane wykończenie ośmiu ikonicznych klasykom Triumpha, w 2022 zaprezentowano dziesięć nowych, limitowanych motocykli z kolekcji Chrom.

 

Zainspirowana unikalnymi, chromowanymi projektami z legendarnej przeszłości marki, kolekcja Chrom składa hołd najnowocześniejszej jednostce Triumpha zajmującą się chromowanymi detalami. Zespół ekspertów, w tym specjalistów od projektowania i inżynierów produkcji, przez lata doprowadzili proces produkcji podzespołów chromowych do perfekcji. Efektem jest nieskazitelne, chromowane wykończenie setek akcesoriów i pięknych detali w indywidualnym, ekskluzywnym, ręcznie wykonanym stylu.

 

Kolekcja Chrom obejmuje legendarną linię Bonneville wraz z wiodącym Rocketem 3, a każdy z dziesięciu limitowanych motocykli posiada unikalne malowanie Chrome Edition wybrane, by odzwierciedlać bogate dziedzictwo modelu oraz podkreślać uznaną reputację Triumpha w dostarczaniu jakości na najwyższym poziomie, oraz niepowtarzalnej dbałości o szczegóły. Uzupełnieniem są emocjonujące osiągi, neutralne prowadzenie i współczesne właściwości. Te zachwycające, limitowane edycje łączą nowoczesny design z nostalgią i bogatą historią rodziny Bonneville.

 

Modele Chrome Edition dostępne będą w sprzedaży ekskluzywnie przez rok i będą trafiać do punktów dealerskiej na całym świecie na przełomie roku.

 

Rocket 3 R Chrome Edition

 

Nowy Rocket 3 R Chrome Edition to bez dwóch zdań motocykl, obok którego nie można przejść obojętnie. Prawdziwe piękno monochromatycznego, idealnego, w pełni chromowanego zbiornika współgra z akcentami w kolorze Jet Black, w tym z błotnikami, reflektorami, szybą, osłonami chłodnicy oraz panelami w tym samym kolorze. Górne osłony chłodnicy oraz osłony przedniego widelca w kolorze Matt Aluminium dają zachwycający kontrast do czarnego silnika i nadwozia.

Posiadając największą jednostkę napędową w seryjnie produkowanym motocyklu, oraz rekordowy moment obrotowy, Rocket 3 to niepowtarzalny roadster. Płaska linia momentu obrotowego sięga 221 Nm przy 4000 obr./min, a trzycylindrowy silnik o pojemności 2500 ccm to klasa sama w sobie z bezkonkurencyjnym charakterem.

 

Najnowsza technologia pomaga dostarczać moc w najłagodniejszy sposób przy pomocy przepustnicy ride-by-wire, czterema zmiennymi trybami jazdy, kontrolą trakcji i systemem ABS opartym o żyroskopy. Zawieszenie to także najwyższa półka, z regulowanym widelcem USD Showa o 47 mm grubości rur i 120 mm skoku oraz w pełni regulowany, tylnym amortyzatorem Showa o 107 mm skoku. Hamowanie zawsze będzie budować pewność dzięki topowym, podwójnym zaciskom Brembo Stylema i tarczom hamulcowym o rozmiarze 320 mm.

 

Rocket 3 R Chrome Edition dostępny jest z dedykowanymi zestawami akcesoriów Chrome Edition tylko przez jeden rok. W ich skład wchodzą, chociażby customowe kierunkowskazy LED czy lusterka mocowane na końcach kierownicy.

 

Cena: 111 400 zł

 

Rocket 3 GT Chrome Edition

 

Muskularny wygląd i brutalna moc w połączeniu z wyluzowanym komfortem. Rocket 3 GT redefiniuje kategorię cruiserów, oferując niewiarygodne osiągi i nieporównywalne możliwości turystyczne.

 

Teraz, nowy na 2023 rok i dostępny tylko przez jeden rok, Rocket 3 GT Chrome Edition oferuje piękno limitowanej edycji Rocket 3 R z nieskazitelnym, w pełni chromowanym zbiornikiem paliwa i unikalnym malowaniem Diablo Red.

Uzupełnieniem są reflektory, szyba, przedni błotnik, osłony chłodnicy oraz panele nadwozia w kolorze Jet Black, które rewelacyjnie współgrają z czerwonym kolorem zbiornika i chromowanym wykończeniem. Osłony przedniego widelca oraz górne osłony chłodnic w kolorze Matt Aluminium Silver podkreślają zachwycające linie, z pasującym kolorystycznie układem wydechowym i dolotem powietrza. 

 

Będąc motocyklem o największej seryjnie produkowanej jednostce napędowej, Rocket 3 oferuje rekordowy moment obrotowy, topową specyfikację i najnowszą technologię. Przepustnica ride-by-wire oraz kontrola trakcji i ABS oparte o żyroskopy, ponoszą bezpieczeństwo w każdych warunkach drogowych. Cztery zmienne tryby jazdy dostosowują motocykl do indywidualnych potrzeb motocyklisty.

 

Najwyższej jakości podzespoły można znaleźć na każdym kroku. Przednie zawieszenie to widelec USD Showa 47 mm z regulacją, a z tyłu zastosowano w pełni regulowany amortyzator Showa, który zaoferuje komfort bez względu na to, czy motocyklem jedziemy sami, czy z pasażerem.

 

Budujące pewność siebie osiągi układu hamulcowego zapewniają dwa zacisku Brembo Stylema i tarcze hamulcowe o średnicy 320 mm.

 

Cena: 115 400 zł

 

Bonneville T120 Chrome Edition

 

Bezwzględnie to ikona brytyjskich motocykli – Bonneville T120 łączy bogatą specyfikacją, współczesne możliwości i pełne emocji osiągi, z oryginalną, legendarną stylistyką Bonneville. Od 2023 roku Bonneville T120 Chrome Edition oferuje zachwycający, nowy wygląd.

 

Zbiornik paliwa to centrum tej nieskazitelnej, limitowanej edycji. Chromowany zbiornik paliwa, z legendarnym kolorem Meriden Blue i kontrastującymi elementami w kolorze Jet Black, w tym błotnikami, przednim reflektorem i bocznymi panelami, jest w centrum uwagi. Krótka szyba w kolorze Meriden Blue dostępna jest jako akcesorium, by uzupełnić wygląd i dodatkowy komfort na długiej trasie. To jeden z elementów zestawu akcesoriów Bonneville T120 Chrome Edition.

Piękny, przepełniony momentem obrotowym silnik Bonneville o pojemności 1200 ccm to imponujący miks momentu obrotowego dostępnego w dolnym zakresie obrotów i mocy maksymalnej dostępnej w górnym zakresie. T120 sprawia tyle samo frajdy podczas niedzielnej przejażdżki, co podczas codziennych dojazdów do pracy.

 

Bonneville T120 posiada technicznie zaawansowany i nowoczesny pakiet podzespołów, w tym wysokiej jakości przedni widelec 41 mm i posiadające regulację wstępnego napięcia sprężyny, niezależne amortyzatory z tyłu. Przednie zaciski Brembo posiadają ABS. Efektem końcowym jest motocykl, który oferuje dynamikę, poręczność i neutralne właściwości jezdne – a teraz dostępny jest w unikalnej wersji Chrome Edition.

 

Cena: 62 900 zł

 

Bonneville Bobber Chrome Edition

 

Od swojego muskularnego wyglądu, po nagradzane, łatwe prowadzenie – Bonneville Bobber był hitem od pierwszego dnia sprzedaży. Minimalistyczny styl, szprychowe koła, szeroka, płaska kierownica i wygląd hardtaila są nie do pomylenia. Ta nowoczesna ikona posiada ogromną rzeszę fanów.

 

Kontrastując z mrocznym stylem, nowy Bonneville Bobber Chrome Edition posiada elegancki, chromowany zbiornik paliwa i piękne wykończenie w kolorze Jet Black, z delikatnymi detalami i grafikami logotypu Triumph. Wytworny i charakterystyczny styl uzupełniony jest elementami w kolorze Jet Black, w tym błotnikami, bocznymi panelami i logiem Bobber. W ramach akcesoriów Bonneville Bobber Chrome Edition Accessory Kit dostępy krótki błotnik oraz inne, dedykowane podzespoły.

Motocykl napędza twin z rodziny Bonneville oferujący niesamowite 106 Nm momentu obrotowego, dając Bobberowi Chrome Edition wszystkie osiągi i możliwości najnowszej generacji Bobbera. Sprzęgło antyhoppingowe ogranicza siłę potrzebną do operowania klamką, a Bobber jest łatwy i wygodny do jazdy.

 

Wisienką na torcie wszystkich Bobberów jest gruba opona na przednim, 16-calowym kole oraz widelec Showa z masywnymi, 47 mm rurami. Tylny amortyzator RSU typu monoshock jest ukryty, nadal oferując zero kompromisów w kwestii prowadzenia i komfortu. Motocykl wyposażono w ABS i podwójne zaciski hamulcowe Brembo z przodu.

 

Cena: 73 500 zł

 

Scrambler 1200 XE Chrome Edition

 

Dostępny tylko przez rok, Scrambler 1200 XC Chrome Edition pokazuje nieskazitelny, nowy styl na 2023. W pełni chromowany zbiornik paliwa posiada lakierowane pasy w kolorze Brooklands Green i skrywa grafiki z logotypem Triumph. Błotniki, wydech oraz osłonę termiczną wykonano ze szczotkowanego aluminium, co perfekcyjnie zgrywa się z wykończonymi w głębokiej czernii Jet Black osłonami bocznymi oraz przednim reflektorem. Ręcznie dobrane akcesoria limitowanej edycji Scrambler 1200 XC Chrome Edition Accessory Kit dostępne są w konfiguratorze motocykli Triumph.

Scrambler 1200 XE Chrome Edition to punkt odniesienia w kwestii specyfikacji uniwersalnych motocykli. Napędzany przez przepełniony mocą, rzędowy, dwucylindrowy silnik 1200 ccm rodziny Bonneville, z dedykowanym ustawieniem dla Scramblera. Wysokiej jakości zawieszenie to część długiej listy imponujących podzespołów, z w pełni regulowanym widelcem Showa z przodu i podwójnymi amortyzatorami Öhlins z tyłu – zawieszenie oferuje 250 mm skoku. Za siłę hamowania odpowiadają radialne zaciski Brembo M50 oraz oparty o żyroskopy ABS z możliwością wyłączenia. 

 

Cena: 75 500 zł

 

Bonneville Speedmaster Chrome Edition

 

Nowy Bonneville Speedmaster Chrome Edition jest pięknie odważny. Znakomicie wykonany zbiornik limitowanej edycji jest w pełni chromowany i świetnie komponuje się z kolorem Diablo Red. Błotniki, boczne panele i ramka przedniego reflektora w kolorze Jet Black to perfekcyjny, bogaty kontrast dla nieskazitelnego chromu. Krótki, przedni błotnik dostępny jest wraz z innymi akcesoriami w dedykowanej, ręcznie wyselekcjonowanej linii akcesoriów Bonneville Speedmaster Chrome Edition Accessory Kit.

Zachwycająca i piękna inkarnacja brytyjskiej ikony Triumpha, edycja Chrome to znany z innych Speedmasterów wyluzowany charakter i styl, z płynnym i mocnym silnikiem 1200 ccm z Bonnevilla sprzyjającym wydanemu, cruiserowemu podróżowaniu.

 

Tak jak inne modele z rodziny Bonneville, Speedmaster posiada zestaw technologii sprzyjającej motocyklistom, w tym przepustnicę ride-by-wire, zmienne tryby jazdy Road oraz Rain, kontrolę trakcji, ABS, oświetlenie full LED, tempomat oraz immobiliser. Całość nowoczesnych możliwości jest pięknie zintegrowana, bez utraty klasycznego wyglądu i purystycznych wrażeń z jazdy zapewnionych przez dwucylindrowy silnik.

 

Cena: 73 500 zł

Przeczytaj też:

Wielka Brytania na motocyklach: podróż eksperymentalna, której długo nie zapomnimy [dziennik pokładowy]

 

Thruxton RS Chrome Edition

 

Oryginalny cafe racer i bez dwóch zdań najostrzejszy modern classic rodziny Triumph, z osiągami potwierdzającymi tą tezę. Na 2023 roku Thruxton RS Chrome Edition staje się najodważniejszym cafe racerem i szczytem stylu, z wpełni chromowanym zbiornikiem paliwa o ponadczasowym kształcie. Nieskazitelny styl podkreślają detale w kolorze Jet Black.

 

Charakterystyczne, dwukolorowe wykończenie Chrome Edition wsparcie jest przez błotniki, boczne panele, osłonę fotela pasażera i przedni reflektor w kolorze Jet Black, który kontrastuje z jasnymi, chromowanymi elementami. Osłony przedniego widelca w kolorze Matt Silver Ice podkreślają kształt przedniej części motocykla. Pasująca kolorystycznie, akcesoryjna owiewka przednia w kolorze Jet Black dodaje jeszcze więcej stylu oraz ochrony przed wiatrem i jest częścią dedykowanego pakietu akcesoriów Thruxton RS Chrome Edition Accessory Kit.

Napędzany przez legendarny, dwucylindrowy, rzędowy silnik 1200 ccm Bonneville został skonfigurowany, by pasować do sportowego charakteru podwozia Thruxtona RS. Muskularny moment obrotowy dostępny od najniższych obrotów i moc maksymalna na poziomie 105 KM jest wsparta jednymi z najlepszych podzespołów na rynku w segmencie współczesnych klasyków.

 

W pełni regulowany widelec USD Showa Big Piston Fork o grubości ruch zawieszenia 43 mm pracuje z podwójnymi amortyzatorami Öhlins o skoku 120 mm, które zapewniają nieskazitelne prowadzenie. Podwójne, czterotłoczkowe, radialne zacisku Brembo M50 typu monoblock i tarcze hamulcowe o średnicy 310 mm dbają o siłę hamowania znaną z motocykli sportowych.

 

Cena: 76 500 zł

 

Bonneville T100 Chrome Edition

 

Bonneville T100 Chrome Edition ma zbiornik paliwa w nowoczesnym kolorze Cobalt Blue z unikalnym, metalowym pasem wykończeniowym Chrome Edition. Będący w centrum uwagi zbiornik paliwa uzupełniają błotniki, boczne panele i przedni reflektor wykończono kolorem Jet Black. Żeby dodać jeszcze więcej praktyczności do customowego stylu, pasująca owiewka w kolorze Cobalt Blue dostępna jest jako opcja i jest częścią zestawu akcesoriów Bonneville T100 Chrome Edition Accessory Kit.

Dostępny dla każdego, łatwy w prowadzeniu, ale z pełnymi emocji osiągami rodziny Bonneville – T100 to perfekcyjne wprowadzenie do nagradzanej rodziny współczesnych klasyków. Budzący zaufanie motocykl dostępny jest na prawo jazdy kategorii A2. T100 posiada kartridżowe zawieszenie z przodu, przedni hamulec Brembo, ABS, kontrolę trakcji oraz lekkie w obsłudze i podnoszące bezpieczeństwo sprzęgło torque assist. Pełen momentu obrotowego silnik Bonneville 900 ccm posiada 65 KM przy 7400 obr./min i 80 Nm przy 3750 obr. / min maksymalnego momentu obrotowego. Przekłada się to na responsywny charakter silnika, z łatwą do opanowania mocą dostępna od niskich obrotów i odpowiednim, ekscytującym „kopniakiem” w górnym zakresie.

 

Cena: 55 600 zł

 

Speed Twin 900 Chrome Edition

 

Nowy w 2023 roku Speed Twin 900 Chrome Edition wyróżnia się bogatym kolorem zbiornika Red Hopper, eleganckimi paskami w kolorze Jet Black i przyciągającymi wzrok osłonami Chrome Edition. Dodatkowym detalem są grafiki wykorzystujące logo Triumpha. Boczne panele w kolorze Jet Black, nowe, czerwono-srebrne grafiki oraz błotniki w kolorze Jet Black dostarczają piękny i odważny balans dla tej limitowanej edycji. Pasująca szyba w kolorze Red Hooper jest dostępna w ramach dedykowanego zestawu akcesoriów Speed Twin 900 Chrome Edition Accessory Kit i idealnie wpasuje się w klasyczny wygląd modelu.

 

Najlepiej sprzedający się klasykiem Triumpha jest Speed Twin 900. Motocykl jest niewiarygodnie popularny dzięki łatwemu, budującemu pewność prowadzeniu i dostępnymi dla każdego, ale i emocjonującymi osiągami. Customowy styl jest niemożliwy do pomylenia. To motocykl łatwy do jazdy po mieście i ekscytujący na bocznej, krętej drodze. Speed Twin 900 może być homologowany na prawo jazdy kategorii A2 dzięki zestawowi do konwersji. 

Napędzany przez dwucylindrowy silnik Bonneville 900 ccm, Speed Twin 900 bez dwóch zdań skrywa świetne osiągi, przy tym oferuje realne, nowoczesne właściwości jezdne. Wysokiej jakości zawieszenie o 120 mm skoku to połączenie przedniego widelca z 41 mm rurami zawieszenia, wykorzystujące tradycyjne, gumowe osłonki, i posiadające regulację napięcia wstępnego sprężyny, dwa niezależne amortyzatory z tyłu. Zawieszenie łączy osiągi z komfortem i klasyczny, legendarnym wyglądem. 

 

Cena: 50 800 zł

 

Scrambler 900 Chrome Edition

 

Surowe, off-roadowe nastawienie oznacza także uniwersalne możliwości i na to wszystko – zabawę. Scrambler 900 posiada dostępne dla każdego osiągi, niskie siedzisko dla podniesienia pewności i komfortu kierowcy w mieście i poza nim. Przewidywalność i łatwość manewrowania sprawia, że Scrambler 900 to perfekcyjny punkt wejścia do świata modern klasyków w wydaniu adventure. Motocykl może być homologowany na prawo jazdy A2 przy użyciu zestawu konwertującego.

 

Pełen wigoru, dwucylindrowy silnik Bonneville 900 ccm został ustawiony specjalnie by pasować do charakteru Scramblera 900 i ofertować łatwą do opanowania moc, bez względu na warunki. Przepustnica ride-by-wire to świetna kontrola, tak ważna dla motocykla zaprojektowanego, by radzić sobie w każdych warunkach.

Nowy na 2023 rok, Scrambler 900 Chrome Edition posiada unikalny zbiornik paliwa w kolorze Brooklands Green z pasem w kolorze Jet Black i metalowymi osłonami silnika Chrome Edition. Grafiki i metalowe detale wykorzystujące logo Triumpha są wisienką na torcie wykończenia, a błotniki, boczne panele i osłony ramy polakierowana na kolor Jet Black. Wysoki błotnik w kolorze Jet Black oraz szybka w kolorze Brooklands Green są dostępne w ramach dedykowanego pakietu akcesoriów Scrambler 900 Chrome Edition Accessory Kit.

 

Cena: 56 500 zł

Triumph Heritage Chrome Edition to motocykle, które nie tylko świetynie jeżdżą, ale na które jeszcze przyjemniej niż w standardowej wersji się patrzy. Zakochaliśmy się po uszy!

Pssst! Podobno już się przymierzać do składania zamówień…

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button