Aktualnie czytasz:
Triumph Academy: Wyjątkowa oferta przedsprzedażowa Triumph 2018
0

Jeśli  posiadasz prawo jazdy kat. A oraz myślisz o zakupie nowego motocykla marki Triumph, ta oferta jest dla Ciebie. Polecisz za darmo do Hiszpanii i przetestujesz nowe motocykle!

Triumph Polska zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty przedsprzedażowej. W lutym 2018 w Hiszpanii odbędzie się prezentacja 4 nowych modeli motocykli marki Triumph: nowego Tigera 1200, Tigera 800, Bonneville Bobbera Black i Bonneville Speedmastera.

Oferta specjalna Triumph Academy zakłada wyjazd do Hiszpanii, a każda osoba, która w ciągu miesiąca od powrotu z eventu dokona zakupu motocykla marki TRIUMPH, otrzyma zwrot 2500 zł (dwa tysiące pięćset złotych) kosztów wyjazdu.

Na miejscu zostaną stworzone 2 grupy:

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

  • Grupa off-roadowa, która pod okiem instruktora i byłego zawodnika Pawła Neca właściciela szkoły PARAMOTO, przejdzie szkolenie jazdy w terenie.
  • Grupa on-roadowa, która zwiedzi okolice motocyklami Bobber Black i Speedmaster

Osoby, które są zainteresowane, aby w wyjątkowej scenerii przed zakupem doświadczyć całkowicie nowych modeli Triumph 2018, zapraszamy do wypełnienia formularza: www.triumphpolska.pl/academy

Impreza zaplanowana jest w 4 różnych terminach, w dwóch różnych cenach, wynikających z ilości dni testowych. Cena zawiera bilet lotniczy, transfer do hotelu, hotel ze śniadaniem, ubezpieczony motocykl.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Oferta specjalna dla osób biorących udział w pierwszym evencie organizowanym przez Triumph Academy to także dodatkowe korzyści:

  • przed sezonem można przetestować jeden z czterech interesujący nas motocykli
  • jeżeli dany model spełnia nasze oczekiwania, jest czas na konfiguracje i otrzymanie spersonalizowanego egzemplarza  przed sezonem.
  • możliwość motocyklem testowym wziąć udział w szkoleniu off-road, które pozwoli w bezpieczny sposób posługiwać się własnym pojazdem.

Więcej na www.triumphpolska.pl/academy.

– Zapraszamy TRIUMPH Team.

Jaka jest Twoja reakcja?
67%
0%
0%