Aktualnie czytasz:
Toros Steed czy warto?
24

Na naszym rynku pojawiła się kolejna oferta będąca kompromisem pomiędzy jakością, a ceną. Jednak czy warto wybrać czterosuwowego Torosa za 2600 PLN, którego ostatnio można spotkać również w marketach? Zobaczmy.

Toros Steed czy Toros F16? Steed jest większym bratem F16, podstawowego modelu marki Toros. Średnio wydając 1300 PLN więcej otrzymujemy skuter bardziej dojrzały gabarytowo i stylistycznie. Mieszcząc się w budżecie około 2400 PLN można w nie najgorszy sposób przekonać się o zaletach poruszania się skuterem zarówno rekreacyjnie, jak i pragmatycznie.

Steed posiada silnik o pojemności 50 ccm co pozwala na rejestrację go jako motorower bez konieczności zdobywania uprawnień w postaci prawa jazdy.  Jest to jednostka czterosuwowa, dzięki temu cicha, ekonomiczna i ekologiczna. Jest to ta sama jednostka w jaką wyposaża się takie skutery jak choćby Zipp Vapor, Router Bassa czy Ferro 302-4. System chłodzenia opiera się na układzie wentylacji czynnej.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Toros Steed dostepny jest również w sieciach handlowych.

Toros Steed dostepny jest również w sieciach handlowych.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Tors Steed posiada wytrzymałe, jednak twarde, za twarde zawieszenie. Do tego dwunastocalowe, szerokie koła, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania. System hamulcowy opiera się na układzie tarczowym z przodu i bębnowym z tyłu. Całość wydajna.

Oświetlenie. Podwójny reflektor daje mniej światła, niż można się spodziewać. Widoczność w zupełnych ciemnościach dostateczna.

Plastiki, jak ich spasowanie pozostawiają nieco do życzenia. Są niezbyt odporne na upływ czasu, jednak w tym przedziale cenowym nie powinno to zaskakiwać. Stylistyka nie zaskakuje, pojazd nawiązuje do znanych CPI Popcorn, Generic Cracker czy Ferro 302-4.

Tors Steed jest coraz częściej dostępny w hipermarketach, internecie i w salonach. Jego cena waha się między 2200 PLN do 2600 PLN. Dobry wybór w tym przedziale kwotowym.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
24 Komentarze
1 2 3