The Distinguish Gentleman’s Ride 2019: Triumph po raz kolejny sponsorem

W ostatni weekend września obędzie się jedyna w swoim rodzaju, międzynarodowa, charytatywna impreza motocyklowa - The Distinguish Gentlemans Ride (DGR). Już po raz siódmy elegancko ubrani motocykliści i motocyklistki na swoich klasycznych i customowych sprzętach przejadą ulicami kilku miast Polski po to by propagować profilaktykę badań w kierunku raka prostaty oraz wspierać przeciwdziałanie fali samobójstw wśród mężczyzn.

The Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez motocyklowych w wielu miastach na całym świecie. To prawdziwe święto dla miłośników klasycznych motocykli, cafe racerów, bobberów, scamblerów itp. Klasyczne motocykle marki Triumph znakomicie pasują do charakteru tej imprezy, dlatego też marka od samego początku dumnie wspiera jego organizację.

Niezwykle cieszy nas fakt, że kolejny rok z rzędu możemy współorganizować DGR. Formuła wydarzenia, polegająca na połączeniu imprezy motocyklowej z działaniem w słusznej sprawie doskonale wpisuje się w filozofię marki Triumph - komentują przedstawiciele marki Triumph.

Przejazd jest poprzedzony zbiórką funduszy na rzecz walki z rakiem prostaty i realizację programów prewencji samobójstw wśród mężczyzn. Wydarzenie z roku na rok rośnie w siłę. W 2018 roku w DGR uczestniczyło w nim ok. 100 tys. motocyklistów, a samo wydarzenie odbyło się w ponad 600 miastach na świecie. Co roku również zwiększa się pula zebranych na szczytny cel pieniędzy – w ubiegłym roku uczestnicy i entuzjaści DGR zebrali ponad 6 mln USD. W tym roku cel to 7 mln USD.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Udział w imprezie jest bezpłatny, a datki na szczytny cel dobrowolne. Żeby dołączyć do grona eleganckich motocyklistów i wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie internetowej https://www.gentlemansride.com/ wybierając swoje miasto. Wtedy uczestnik uzyska wszystkie potrzebne informacje. Zachęcamy również do śledzenia profilu wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/709829002790533/.

Fot. Bartek Zaranek Photography

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button