Suzuki V-Strom 1000 2019: Nadal ciekawa propozycja

Premiera nowego Suzuki V-Strom 1050 2020 to także świetna okazja, by przyjrzeć się bliżej modelowi V-Strom 1000 z 2019 roku. Zwłaszcza, że Suzuki przygotowało ofertę wyprzedażową, która może zaciekawić nie tylko fanów motocykli kategorii Adventure.

Za V-Strom 1000 zawsze był ceniony niezależnie od wersji? Za uniwersalność, niezawodność i nienaganne prowadzenie. Ten motocykl zawsze dawał się lubić i potrafił wybaczać błędy. Od 2002 roku, czyli od momentu premiery pierwszego dużego V-Stroma, z wersji na wersję było tylko lepiej. Japończycy z pewnością słuchali użytkowników, bo obecnie dostępny model 2019 jest maszyną niemal idealną. Nie tylko świetnie radzi sobie z nawet najdalszą turystyką, ale także nie przeszkadza mu jazda wokół komina. Co więcej, motocykl ten bez problemu zawiezie cię codziennie do pracy i pomoże w ogarnięciu codziennych sprawunków, a zrobi to z porównywalną do maszyn typowo miejskich zwinnością, cały czas oferując komfort, kulturę pracy i więcej niż wystarczający zapas mocy i momentu.

Do tego V-Strom 1000 2019, mimo bardzo uniwersalnego charakteru, nie jest maszyną nudną. Zwłaszcza w ostatnich wersjach malowania. Ten sprzęt nie musi niczego udowadniać i chyba jest skierowany głównie do osób, którym obcy jest szpan i pozoranctwo, a dla których prawdziwymi wartościami motocykla są oferowane własności jezdne, komfort i funkcjonalność.
Dopracowany już chyba do perfekcji V-twin pozwala nie tylko na dynamiczną jazdę na każdym biegu, ale też cieszy bardzo umiarkowanym apetytem na paliwo. Ważący 228 kg motocykl dysponuje 101 KM oraz 101 Nm, a mimo tego potrafi pod względem zużycia paliwa zawstydzić maszyny o dużo niższych pojemnościach.

Wszystkie te cechy sprawiają, że V-Strom 1000 z rocznika 2019 jest nadal świetną propozycją dla osób poszukujących niezawodnej i gotowej na wszystko maszyny, która w każdej konfiguracji (bagaże / pasażer / solo) i w każdej trasie pozwoli cieszyć się jazdą.

Teraz jest dodatkowo dobra okazja by rozważyć zakup jednej z dostępnych jeszcze wersji V-Stroma 1000 2019, a jest nią akcja wyprzedażowa rocznika. Można wyrwać nowego V-Stroma 2019 w znacznie przyjemniejszej cenie. Objęte wyprzedażową promocją są także modele V-Strom 650.
Zarówno mały, jak i duży V-Strom oferowany jest także w promocyjnej, doposażonej w turystyczne akcesoria wersji Travel Pack.

Szczegóły akcji dostępne są w salonach dealerskich oraz na stronie www.suzuki.pl

[trending]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button